Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

Karadayı adındaki diziyle beraber ünlenmiş ve kariyerine hızlı bir giriş yapmış yakışıklı erkek oyuncular arasında gösterilen ünlü isim Ulaş Tuna Astepe kimdir? şimdi detaylara geçerek oyuncunun biyografisine göz gezdirelim.

Ulaş Tuna Astepe Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Oyuncu Ulaş Tuna Astepe Kocaeli’de hayata gözlerini açmış 05.05.1988’li olan bir erkek oyuncudur.Ailesinin en küçük çocuğu olan oyuncunun bir tane abisi bulunmaktadır.Kocaeli’de hayatının çocukluk dönemlerini yaşamış ve 1999 senesindeki o büyük deprem felaketini yaşamıştır.Deprem’den yaklaşık 1-2 sene sonra babasını kaybetmiş olan isim büyük bir üzüntü yaşamıştır.Ünlü oyuncu Kocaeli’den sonra İstanbul’a gitmiş ve eğitimini orada sürdürmüştür.Boyu 1.89 cm, kilosu ise 80’dir.

Liseyi İstanbul’da bulunan Erkek lisesinde tamamlamış olan oyuncu ardından ise Mimar Sinan Üniversitesi’ne giderek burada Tiyatro Bölümü okumuştur.2012 senesinde ilk dizisi için kolları sıvamış ve kamera karşısına geçerek Karadayı adındaki dizide rol almıştır.Kimdirkim.com Bu diziyi izleyenler tarafından oyunculuğu çok beğenilmiş olan isim ardından ise Analar ve Anneler adındaki dizide rol almıştır.

Çocukluk seneleri çoğunlukla Romanların bulunduğu bir mahallede geçmiş olan oyuncu her kesimden insanın yaşadığı bir mahallede büyümüştür.Güzel bir çocukluk dönemi geçirmiş olan isim ayrımcılığa ise çok karşı bir kişi.

Bisiklet sürmeyi çok seven oyuncu halen aktif bir şekilde bisiklet sürmeye devam etmektedir.Çocukluğundan itibaren bisiklet sürmeyi seven ismin bisikletin bir insana medenilik kattığını söylüyor.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Karadayı
2015 – Analar ve Annelerı
2016 – Körfez (Film)
2017 – Masum
2017 – Rüya
2018 – Sen Anlat Karadeniz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın