Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir Biyografisi Hayatı

Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Televizyon ekranlarının çocuk oyuncularından biri olan çocuk yaşta olmasına rağmen çoğu oyuncudan daha iyi bir grafik çizmiş ve bir çok dizi ile reklamlarda rol almış ünlü çocuk oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi kimdir kaç yaşında nereli? işte küçük oyuncunun geniş bir biçimde biyografisi.

Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Küçük oyunculardan Ülkü Hilal Çiftçi 11.01.2009 yılında hayata gözlerini açmış olan Zonguldak doğumlu bir oyuncudur.Ailesi içerisinde babası da oyunculuk yapmakta olan ünlü isim zamanla babasının yolundan gitmiş ve babasından almış olduğu destekle beraber kendini geliştirmiştir.İlk olarak Oyunculuk ajansına yazdırılmış ve zamanla ajanstan çağrılarak bazı reklam ve dizilerde yer almaya başlamıştır.

İlk olarak tanınmış çok sayıda büyük markaya ait reklamlarda oynamaya başlamış olan oyuncu bu sayede yavaş yavaş oyunculuğa uyum sağlamış ve reklamlarda dikkat çekmiştir.Oynamış olduğu reklamlardan bir kısmı Fiat reklamı, Ariel reklamı, Garanti Bankası reklamı gibi reklamlardır.

Reklamlar sonrasında ise bir kısım dizilerden teklif almış ve Arka Sokaklar isimli dizide oynamaya başlamıştır.Bu dizide 8. sezonda rol alan oyuncu ardından ise Göç adındaki dizide oynamıştır.

En fazla oynamış olduğu diziler ise O Hayat Benim isimli dizi ile Kırgın Çiçekler dizisidir.Bu dizilerin ilkinde 2 sezon diğerinde ise 3 sezon oynamıştır.

En son olarak Nerdesin Birader isimli dizide oynayan çocuk oyuncu başarılı bir şekilde oyunculuğuna devam etmektedir.

Ülkü Hilal Çiftçi Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – Arka Sokaklar
2013 – Göç
2014 – Karadayı
2014 – Elif
2015 – O Hayat Benım
2015 – Göç Zamani
2015 – Kocan Kadar Konuş (Film)
2015 – Kırgin Çiçekler
2015 – Sen Benimsin
2015 – Sessiz Yalanlar (Film)
2016 – Arkadaşlar İyidir
2016 – Güldüy Güldüy
2016 – Siccin 3 (Film)
2017 – Nerdesin Birader

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir