Ümit Kantarcılar Kimdir?

Ümit Kantarcılar Kimdir?

Oyunculuk kariyerinde bu zamana kadar genellikle dizilerde oynamış Ünlü isimlerden Ümit Kantarcılar kimdir? kaç yaşında nereli ve boyu kaçtır? bakalım yakışıklı oyuncu nasıl bir özgeçmişe sahip?

Ümit Kantarcılar Kimdir? Hayatı

10 Ekim 1987 yılında Akdeniz Bölgemizin güzide illerinden biri olan Antalya’da hayata gözlerini açan Ümit Kantarcılar, Tiyatrolarda bulunmaya okul hayatındayken başlamış ve okul tiyatrosunda yer almıştır.Okul tiyatrosunda gösterdiği başarı ile Antalya Belediye Tiyatrosu ekibine katılmış olan isim burada da çeşitli oyunlarda oynamıştır.Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan ünlü oyuncu 2006 yılından beri dizilerde rol almaktadır.

Ümit Kantarcılar’ın boyu 1.88 cm, kilosu ise 78’dir.Göz rengi ise Mavidir.

2005 yılında oyunculuk dersleri almaya başlamış olan yakışıklı isim, Müjdat Gezen Konservatuarı’nda eğitim görmüş ve ardından da Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu içerisinde oyuncu olarak görev almıştır.

2006 yılında “Hayat Türküsü” dizisi ile dizi oyunculuğu kapılarını açmış olan isim, kimdirkim.com bu dizi sonrası ise 2010-2011 yılları arasında iki sezon “Küçük Sırlar” dizisinde rol almıştır.

2017 yılında “Kanatsız Kuşlar” dizisinde başrol oynayan oyuncu, 2019 tarihinde ise “Vuslat” dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır.

Hayatı boyunca dürüstlükten ödün vermeyen yakışıklı oyuncunun en büyük hedefi ise bir gün Tiyatro sahibi olabilmektir.

Ümit Kantarcılar Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2006 – Hayat Türküsü
2006 – İki Aile
2010 – Küçük Sırlar (Erkan)
2011 – Yerden Yüksek
2012 – Pis Yedili (Ceyhun)
2015 – Şehrin Melekleri
2016 – Kaçın Kurası
2017 – Kanatsız Kuşlar (Onur)
2019 – Bizim Semtin Çocukları (Film)
2019 – Vuslat (Kerem)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Ümit Kantarcılar Kimdir? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Benim doğum günüm ekim’in 11’inde ÜMİT KANTARCILAR’IN dağum günü ise ekim in 10 unda yani ikimizde dogum gunumuzu kutlarsak ben onda hemen 1 gun sonra kutlayacam bu cok guzel birsey???????0

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın