Ümit Kantarcılar Kimdir?

Ümit Kantarcılar Kimdir?

Oyunculuk kariyerinde bu zamana kadar hep dizilerde oynamış Ünlü isimlerden Ümit Kantarcılar kimdir kaç yaşında nerelidir? bakalım yakışıklı oyuncu nasıl bir özgeçmişe sahip?

Ümit Kantarcılar Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Hayatı

Ümit Kantarcılar Bir Sonbahar gününde Antalya’da hayata gelmiştir.Tam doğum zamanı 10 Ekim 1987 tarihidir.Tiyatro’ya okuldayken başladı ve okul tiyatrosuna girdi.Ardından Antalya Belediye Tiyatrosuna seçilip burada oyunlarda roller aldı.Antalya Belediyesi’nin Midirfillik adındaki oyunundaki üstün performansı ile ödül için uygun aday olarak görüldü.Boyu 1.88 olan oyuncu 78’de kiloya sahiptir.Üniversiteyi Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okuyarak başarıya ulaşmıştır.

2005 tarihinde Müjdat Gezen Konservatuar’ına birçok oyuncu gibi girmiş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde mükemmel derslerden sonra Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyuncululuk yapmıştır.

Tiyatro’da birçok oyunda rol almış sonrada Tv karşısına geçip dizilere yönelmiştir.Pis Yedili isimli dizide Ceyhun’u oynamıştır.Sunuculuk başarısıda bulunan oyuncu Kızlar ve Anneleri adındaki programda sunuculuk yaparak ekran karşısına geçmiştir.

Ünlü Oyuncu Gamze Topuz ile 2014 tarihinde evlenmiştir.Elis Naz adında bir tane çocukları vardır.

umit-kantarcilar-1-

Ümit Kantarcılar Oynadığı Diziler

2015 – Şehrin Melekleri
2013 – Pis Yedili (Ceyhun)
2012 – Babalar ve Evlatlar
2010 – Çakıl Taşları (Ekrem)
2010 – Yerden Yüksek
2010 – Küçük Sırlar
2006 – İki Aile (Can)
2006 – Hayat Türküsü(Cengiz)Ümit Kantarcılar Kimdir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Benim doğum günüm ekim’in 11’inde ÜMİT KANTARCILAR’IN dağum günü ise ekim in 10 unda yani ikimizde dogum gunumuzu kutlarsak ben onda hemen 1 gun sonra kutlayacam bu cok guzel birsey???????0

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın