Ümit Sayın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Ümit Sayın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ümit Sayın hakkında merak edilenler. Ümit Sayın kimdir, kaç yaşında, nereli, Ümit Sayın evli mi gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ümit Sayın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ümit Sayın’ın kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Ümit Sayın’ın doğum tarihi 26 Nisan 1970 yılıdır. Ümit Sayın’ın doğum yeri İzmir ilidir. Ümit Sayın şarkıcı ve söz yazarıdır.

Ümit Sayın Kimle Evli

Şarkıcı Ümit Sayın Eda Modoğlu 23 Aralık 2019 yılında evlendi.

Ümit Sayın’ın Kariyeri

Ümit Sayın Sezen Aksu’nun İzmir’de bir konserinde Sezen Aksu ile beraber şarkı söylemiştir. Sezen Aksu sesini beğenmiştir ve daha sonra Ümit Sayın Sezen Aksu’nun vokalisti oldu. Timur Selçuk’tan gitar eğitimi aldı. Daha sonra Harun Kolçak, Ajda Pekkan ve Tarkan gibi değerli sanatçılar ile birlikte çalıştı. Harun Kolçak, Deniz Arcak, Emel Müftüoğlu, Erdal Çelik, Seden Gürel, Leman Sam, Hakan Peker, Burak Kut, İzel, Yeşim Salkım, Pınar Aylin, Suavi, Bendeniz, Tarkan, Zeynep Dizdar gibi değerli şarkıcılara kendi şarkılarını verdi.

Ümit Sayın Star TV’de yayınlanan İbo Show programının 13 Şubat 2021 tarihinde konukları arasında yer almaktadır.

Ümit Sayın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Ümit Sayın Albümleri

  • Hicran – 1996
  • Ben Tabii ki – 1999
  • Mai – 2004
  • Kendiliğinden – 2020

Ümit Sayın Instagram Hesabı

Ümit Sayın’ın Instagram hesabını adı ise umitsayinofficial ve 2021 Şubat ayı itibari ile 19.5 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ümit Sayın kimdir, kaç yaşında, nereli, Ümit Sayın evli mi

Ümit Sayın ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.