Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2016 tarihi Beyaz Show programının sezon finaline davet edilmiş ve bu sayede onu çok daha yakından tanıma şansı bulduğumuz oldukça yakışıklı bir isim olan ve oyunculuk eğitimleride alan Umut Mirza kimdir kaç yaşında boyu kaç? öz ve net bilgiler ile beraber işte merak edenler için hazırladığımız biyografisi.

Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşındadır Nereli?

Umut Mirza 18.05.1987 İstanbul doğumlu, manken ve aynı zamanda model olan bir kişidir.Yakışıklı isim, bir çok ünlünün oyunculuk kariyerine başlamadan önce eğitimini almış olduğu Ayla Algan isminden oyunculuk ile ilgili dersler almayı sürdürmektedir.Uzun boyluluğu ve güzel fiziğinlede bütün bayanların beğenmiş olduğu yakışıklı ismin Boyu 1.90 cm’dir.

Eğitimini hiç bir zaman aksatmayan oyuncu Marmara Üniversitesi’nin İşletme Bölümünü bitirmiştir.Kısa bir süre kadar Türkiye’de iyi reytingler yakalamış olan Kertenkele dizisinde oynamış ve konuk oyuncu olmuştur.Ailesinin 3 çocuğundan biri olan yakışıklı ünlünün 2 tane daha kardeşi bulunmaktadır.

Sanatçı Betül Demir’in seslendirmiş olduğu şarkının klibinde oynamış olan yakışıklı isim, Mr Global 2016 yarışmasına katılarak Ülkemizi en güzel şekilde temsil etme başarısı sağlamıştır.Kimdirkim.com 1. olmaya çok yakın olduğu halde 2.liği almıştır.Bu yarışmada aynı zamanda Dünya içerisinde katılan yarışmacılar arasında en iyi fizikli olan kişi seçilmiştir.

Umut Mirza Yakışıklılığınla ilgili sorulan bir soruya ise Yakışıklılığın herkes tarafından farklı olduğunu daha çok karakter yapısının daha önemsenmesi gerektiğini belirtmiştir.Ünlü isim bakalım yakın zaman içerisinde oyunculuğa başlayacak mı?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.