Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2016 tarihi Beyaz Show programının sezon finaline davet edilmiş ve bu sayede onu çok daha yakından tanıma şansı bulduğumuz oldukça yakışıklı bir isim olan ve oyunculuk eğitimleride alan Umut Mirza kimdir kaç yaşında boyu kaç? öz ve net bilgiler ile beraber işte merak edenler için hazırladığımız biyografisi.

Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşındadır Nereli?

Umut Mirza 18.05.1987 İstanbul doğumlu, manken ve aynı zamanda model olan bir kişidir.Yakışıklı isim, bir çok ünlünün oyunculuk kariyerine başlamadan önce eğitimini almış olduğu Ayla Algan isminden oyunculuk ile ilgili dersler almayı sürdürmektedir.Uzun boyluluğu ve güzel fiziğinlede bütün bayanların beğenmiş olduğu yakışıklı ismin Boyu 1.90 cm’dir.

Eğitimini hiç bir zaman aksatmayan oyuncu Marmara Üniversitesi’nin İşletme Bölümünü bitirmiştir.Kısa bir süre kadar Türkiye’de iyi reytingler yakalamış olan Kertenkele dizisinde oynamış ve konuk oyuncu olmuştur.Ailesinin 3 çocuğundan biri olan yakışıklı ünlünün 2 tane daha kardeşi bulunmaktadır.

visum china
visum china

Sanatçı Betül Demir’in seslendirmiş olduğu şarkının klibinde oynamış olan yakışıklı isim, Mr Global 2016 yarışmasına katılarak Ülkemizi en güzel şekilde temsil etme başarısı sağlamıştır.Kimdirkim.com 1. olmaya çok yakın olduğu halde 2.liği almıştır.Bu yarışmada aynı zamanda Dünya içerisinde katılan yarışmacılar arasında en iyi fizikli olan kişi seçilmiştir.

Umut Mirza Yakışıklılığınla ilgili sorulan bir soruya ise Yakışıklılığın herkes tarafından farklı olduğunu daha çok karakter yapısının daha önemsenmesi gerektiğini belirtmiştir.Ünlü isim bakalım yakın zaman içerisinde oyunculuğa başlayacak mı?

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.