Uras Benlioğlu kimdir, nereli, Uras Benlioğlu kaç yaşında, Uras Benlioğlu evli mi, eşi kim, Uras Benlioğlu ne iş yapıyor?

Uras Benlioğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli mi?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden biri olan Uras Benlioğlu kimdir, nereli, Uras Benlioğlu kaç yaşında, Uras Benlioğlu evli mi, eşi kim, Uras Benlioğlu ne iş yapıyor? İşte Uras Benlioğlu hakkında detaylar.

Uras Benlioğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Uras Benlioğlu 16 Şubat 1982 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Youtube’da ünlü olmadan önce haber seslendirme, öğle haberleri spikerliği ve muhabirlik yapmıştır. 2014 yılında habercilik mesleğine ara verdikten sonra ‘Tamam mıyız?’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi projelerinin kamera arkası belgesellerini hazırlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Uras Benlioğlu Evli mi?

Uras Benlioğlu kiminle evli? Uras Benlioğlu 2012 yılında Rana Benlioğlu ile evlendi. Aynı şekilde Rana Benlioğlu’nun da bir Youtube hesabı bulunmaktadır. Uras ve Rana Benlioğlu’nun Ali isminde bir oğlu ve Zeynep adında bir kızı vardır.

Uras Benlioğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.