Uraz Kaygılaroğlu Kimdir Boyu Biyografisi

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Hergün sizlere farklı ünlülerin biyografilerini sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bu konumuzda yakışıklı bir oyuncudan bahsedeceğiz.Konumuzun başlığında belirttiğimiz gibi oyunculuk yapan ve en son olarak Trt ekranlarında dizide yer alan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncu ile ilgili detaylar.

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir Biyografisi

Uraz Kaygılaroğlu, 30.06.1987’li olan İstanbul’da hayata merhaba demiş bir ünlüdür.Ünlü oyuncunun Memleketi ise Balıkesirdir.Eğitimini Üniversite bitirerek noktalayan oyuncu İstanbul’da bulunan Bilgi Üniversitesi’nde okumuştur.Çeşitli bir çok önemli reklam filmlerinde rol almıştır.Bunların bazıları Yapı Kredi reklamı, Vodafone reklamı, Pınar’ın Peynir reklamıdır.Boyu 1.88’dir.

Bazı programlarda oyunculuk dışında sunuculukta yapmış olan ismin sunmuş olduğu programlar genellikle yarışma programlarıdır.

2008’de Milyonda Bir isimli dizide rol alarak başlamış olduğu oyunculuğu Ejder Kapanı adındaki filmde rol alarak sürdürdü.Es Es adındaki dizide 2 sezon süresince rol aldı.Pis Yedili dizisinle baya bir başarı elde edip bu dizinin 3 yıl süresince oyuncusu oldu.

Evli olan oyuncunun eşinin ismi Melis İşitendir.

Baba Candır dizisinin sevilen oyuncular arasında bulunmuş oyuncu, dizinin son bölümüne kadar dizide oynayarak bu dizide 3 sezon geçirmiş ardından ise Masum Değiliz ve Ege’nin Hamsisi dizilerinde rol almıştır.

uraz-kaygilaroglu-biyografi

Uraz Kaygılaroğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Milyonda Bir
2009 – Canini Sevdigimin İstanbul’u
2009 – Ejder Kapanı (Film)
2009 – Arka Sokaklar
2009 – Es Es
2009 – Mezuniyet (Film)
2011 – Pis Yedili
2012 – Harem
2013 – Eski Hikaye
2014 – Yedi Güzel Adam
2016 – Baba Candır
2016 – Deli Dumrul (Film)
2016 – Dönerse Senindir (Film)
2018 – Masum Degiliz
2018 – Ege’nın Hamsisi

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir