Vahap Seçer Kimdir? Nerelidir Kaç Yaşında?

Vahap Seçer Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2019 Yerel seçimlerinde Chp’nin adayı olarak Mersin’den yarışa girmiş ve kazanarak Mersin Büyükşehir Belediye başkanı seçilmiş Vahap Seçer kimdir? uzun süre Milletvekili olarak bulunmuş ardından ise Belediye Başkanı olarak siyasi yaşamını sürdüren siyasetçinin biyografisi.

Vahap Seçer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

5 Ekim 1963 yılında Mersin Tarsus’ta hayata merhaba demiş olan Vahap Seçer, doğma büyüme ve aslende Tarsusludur.İlkokula memleketi olan Tarsus’ta başlayan isim ortaokul eğitiminide burada tamamlamasından sonra ailesiyle birlikte Adana’ya yerleşmiş ve Adana’da bulunan Motor Meslek Lisesini bitirmiştir.Lise sonrası ise Çukurova Üniversitesi’nde okumuş ve Ziraat Fakültesi’ni bitirmiştir.

Çocukluk yıllarında bir kunduracıda çalışmış olan isim Üniversite sonrası ise bölümü ile ilgili işlerde çalışmaya başlamıştır.24 yaşındayken kendi şirketini kurmuş olan isim ardından ise siyasete ilgi duyarak Dsp ve Chp’de çeşitli kademelerde bulunmuştur.

visum china
visum china

2007 tarihinde yapılan genel seçimler için Chp’nin birinci sıradan aday göstermiş olduğu Vahap Seçer, Mersin Milletvekili seçilmiş ve mecliste yer almaya başlamıştır.Kimdirkim-com 2011 yılında tekrardan Chp’nin aday göstermiş olduğu isim tekrardan TBMM’de bulunmaya hak kazanmıştır.

Evli olan siyasetçinin eşinin ismi Meral Seçer’dir.Çiftin 91 ve 96 doğum tarihine sahip 2 tane erkek çocuğu vardır.

Son olarak 2019 yılında Mersin için CHP tarafından B.B başkanlığı için aday gösterilmiş isim, Cumhur İttifakı olarak gösterilen Mhp adayı Hamit Tuna’nın önünde seçimi tamamlayarak Mersin’in Yeni Belediye başkanı olmuştur.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.