Vefa Küçük kimdir, nerelidir, Vefa Küçük kaç yaşında, Vefa Küçük mesleği, ne iş yapıyor?

Vefa Küçük Kimdir?

Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük hayatı, biyografisi merak konusu oldu. Vefa Küçük kimdir, nerelidir, Vefa Küçük kaç yaşında, Vefa Küçük mesleği, ne iş yapıyor?

Vefa Küçük Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ahmet Vefa Küçük 13 Mart 1943 tarihinde dünyaya gelmiştir. Vefa Küçük’ün doğum yeri Nevşehir’dir. Türk iş insanı ve avukat. Mevcut Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı’dır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İlkokul ve orta okuldan sonra Vefa Lisesi’ni bitirdi. Üniversite eğitimini 1965 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Dört yıl Vefa Vakfı başkanlığını üstlendi. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde başkan vekili olarak 1994-1998 yılları arasında yönetim kurulunda görev yaptı. 1998 yılında Fenerbahçe Sop Kulubü Başkanlığına aday oldu ve 1 oy ile Aziz Yıldırım’a karşı seçimi kaybetmiştir. 2015 yılı Nisan ayında kulübün Yüksek Divan Kurulu başkanı olarak girdiği seçimde üç yıllığına yeniden başkan seçildi. 2018 yılında tekrardan 3 yıllığına seçildi.

Dinamik Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Yönetim Başkan Vekilliği görevini kızı Ayşegül Küçük Okkey, Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde oğlu Cenk Küçük bulunmaktadır.

Vefa Küçük hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.