Vefa Küçük kimdir, nerelidir, Vefa Küçük kaç yaşında, Vefa Küçük mesleği, ne iş yapıyor?

Vefa Küçük Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük hayatı, biyografisi merak konusu oldu. Vefa Küçük kimdir, nerelidir, Vefa Küçük kaç yaşında, Vefa Küçük mesleği, ne iş yapıyor?

Vefa Küçük Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ahmet Vefa Küçük 13 Mart 1943 tarihinde dünyaya gelmiştir. Vefa Küçük’ün doğum yeri Nevşehir’dir. Türk iş insanı ve avukat. Mevcut Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı’dır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

İlkokul ve orta okuldan sonra Vefa Lisesi’ni bitirdi. Üniversite eğitimini 1965 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Dört yıl Vefa Vakfı başkanlığını üstlendi. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde başkan vekili olarak 1994-1998 yılları arasında yönetim kurulunda görev yaptı. 1998 yılında Fenerbahçe Sop Kulubü Başkanlığına aday oldu ve 1 oy ile Aziz Yıldırım’a karşı seçimi kaybetmiştir. 2015 yılı Nisan ayında kulübün Yüksek Divan Kurulu başkanı olarak girdiği seçimde üç yıllığına yeniden başkan seçildi. 2018 yılında tekrardan 3 yıllığına seçildi.

Dinamik Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Yönetim Başkan Vekilliği görevini kızı Ayşegül Küçük Okkey, Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde oğlu Cenk Küçük bulunmaktadır.

Vefa Küçük hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.