Veyis Ateş kimdir? aslen nereli ve kaç yaşında?

Veyis Ateş Kimdir?

Yıllardır çok sayıda kanalda bulunan ve televizyonların deneyimli kişileri arasında bulunan ünlü sunucu Veyis Ateş kimdir? işte bu sorunun cevabını ve ayrıntılarını makalemizde okuyabilirsiniz.

Veyis Ateş Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

15 Mart 1973 tarihinde Mersin Tarsus’ta hayata gözlerini açan Veyis Ateş, aslen de Mersinli olan bir sunucudur.İlkokul eğitimini Mersin’de tamamlamış olan ünlü sunucu, ortaokul, lise ve Üniversite eğitimlerini ise İstanbul’da tamamlamıştır.Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan ünlü sunucu, Üniversite okurken radyoculuk yaparak medya sektörüne girmiştir.

İlk olarak Cem Radyo’da çalışmış olan ünlü sunucu, okuldan mezun olduktan sonra ise medya sektörünü bir müddet bırakmış ve özel olarak Bengül Erdemar’dan diksiyon üzerine eğitim almıştır.Tv ekranlarına 2006 tarihinde Tv Net isimli kanal ile başlamış olan ünlü isim, bu kanalda Haber Bülteni sunmuş ardından da çeşitli programların sunuculuğunu yapmıştır.

Bir dönem “Bakış Açısı” isimli programı da sunmuş olan Veyis Ateş, bu programda Büyük Birlik Partisi’nin merhum Lideri Muhsin Yazıcıoğlu ile söyleyişi yapmıştır.Bu program ayrıca Muhsin Yazıcıoğlu’nun katıldığı son program olarak kayıtlara geçmiştir.

Tv Net kanalında çalışmaya devam ederken bir yandan ise bir süre Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak görev almış olan isim, 2013 tarihinde ise Habertürk televizyonunda çalışmaya başlamıştır.kimdirkim-com 2014 yılında Habertürk Ankara Temsilciliğine getirilmiş olan isim, 2016 tarihinde ise Habertürk Tv Genel Müdürü olmuştur.

Halen kariyerine Habertürk ekranlarında devam etmekte olan Veyis Ateş, bu kanalda “Akılda Kalan” ve “Büyük Sorular” isimli programları sunmaktadır.

En büyük hobisi denizde yüzmek olan ünlü isim, ayrıca sinemaya gitmeyi de çok sevmektedir.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir