Viktoria Zeynep Güneş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Milli yüzücü Viktoria Zeynep Güneş kimdir, nereli, Viktoria Zeynep Güneş kaç yaşında, Viktoria Zeynep Güneş boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Viktoria Zeynep Güneş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Viktoria Zeynep Güneş 19 Haziran 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Viktoria Zeynep Güneş’in doğum yeri Ukrayna’nın Poltava şehridir. Viktoria Zeynep Güneş’in doğum adı Viktoriya Solntseva’dır. Viktoria Zeynep Güneş aslen Ukraynalı, ailesi birlikte Türk vatandaşı olmuşlardır.

Viktoria Zeynep Güneş 100 ile 200 metre kurbağalama Ukrayna ve 50, 100, 200 m kurbağalama, 200, 400 m bireysel karışık ile 4×100 m karışık Türkiye rekorlarının sahibidir. Singapur’da düzenlenen 2015 Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’nda 50, 100, 200 m kurbağalama ve 200 m bireysel karışıkta toplam dört altın madalya kazandı. Rusya’nın Kazan şehrinde düzenlenen şampiyonada 400 metre bireysel karışık kategorisinde final yüzen Viktoria Zeynep Güneş, 4.30.45’lik derecesiyle ilk sırada yer aldı. Milli yüzücü, bu başarısıyla Türkiye’ye yüzme branşında büyükler kategorisinde ilk Avrupa şampiyonluğunu kazandırdı. Viktoria Zeynep, bu derecesiyle kendisine ait Türkiye rekorunu da geliştirdi.

Viktoria Zeynep Güneş kimdir, nereli, Viktoria Zeynep Güneş kaç yaşında, Viktoria Zeynep Güneş boyu, kilosu kaç

Viktoria Zeynep Güneş Boyu Kaç?

Viktoria Zeynep Güneş 1.82 boyundadır.

Viktoria Zeynep Güneş Kaç Kilo?

Viktoria Zeynep Güneş 68 kilodur.

Viktoria Zeynep Güneş Hangi Burç?

Viktoria Zeynep Güneş İkizler burcudur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir