Tiktoker slickbartender kimdir, nerelidir, Tiktoker slickbartender gerçek adı, Tiktoker slickbartender kaç yaşında, Tiktoker slickbartender mesleği, ne iş yapıyor?

Vladymyr Buryanov Kimdir?

Tiktoker slickbartender kimdir, nerelidir, Tiktoker slickbartender gerçek adı, Tiktoker slickbartender kaç yaşında, Tiktoker slickbartender mesleği, ne iş yapıyor?

Vladymyr Buryanov Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Vladymyr Buryanov, 22 Haziran 1982’de Ukrayna’da dünyaya gelen ünlü bir YouTube Yıldızıdır. Barlar, ürün incelemeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere barmenlik dünyası hakkında içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış YouTuber. Kanalı Vlad SlickBartender, 900 binden fazla abone topladı. Doğrulanmış slickbartender adıyla Tiktok’ta 9 milyon takipçisi bulunmaktadır. Vladymyr Buryanov’un burcu Yengeç.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Vladymyr Buryanov Ne Kadar Kazanıyor?

Vladymyr, en zengin YouTube Yıldızlarından biridir ve en popüler YouTube Yıldızında listelenmiştir. Vladymyr Buryanov’un net değeri yaklaşık 1,5 Milyon Dolar .

Vladymyr Buryanov  Sevgilisi Var mı?

Araştırmalarımıza göre Vladymyr Buryanov muhtemelen bekar ve daha önce evli değil. Vladymyr Buryanov kimseyle çıkmıyor.

Gerçekler ve Bilgiler

Vladymyr, en popüler YouTube Yıldızı listesinde yer aldı . Ayrıca Ukrayna doğumlu ünlülerin elit listesinde yer aldı . Vladymyr Buryanov 22 Haziran’da doğum gününü kutluyor.

Vladimir Buryanov Sosyal Medya Hesapları

tiktok.com/@slickbartender

instagram.com/vladslickbartender

instagram.com/vladflix

youtube.com/c/VladSlickBartende

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir