Volkan Demirel Kimdir?

Volkan Demirel Kimdir?

Fenerbahçe’nin uzunca zamandır kalesini koruyan tecrübeli kaleci Volkan Demirel kimdir? koyu Fenerbahçeli olan kalecinin hayatı.

Volkan Demirel Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Volkan Demirel 27 Ekim 1981 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde doğmuştur.Volkan demirel boyu 1.91cm oldukça başarılı bir kalecidir.Futbol kariyeri başarılarla doludur bu nedenle Futbol Plus isimli dergide Yılın kalecisi ödülünü almıştır.

Kaleciliğe ilk ortaokuldayken adımlar atarak başladı.Bu süre neticesinde fark edildi ve Milli sporculuğa kadar yükseldi.Özel bir yeteneği vardı ve keşfedildi.Fenerbahçe’de uzun yıllar kaleyi Koruyan Rüştü Reçber Barcelona takımına transfer edildi ve o boşlukta kaleye Volkan geçti ve onun gecmesinle beraber artık kaderide değişmiş oldu.

2008 tarihinde Sevilla ile Fenerbahçe arasında oynanan maçta 2 tane hatalı gol yemiş fakat 3 penaltı kurtararak maçın adamı olmuştur.Yine aynı tarihte Euro 2008 için Milli takıma çağrılmıştır.Bu turnuvada kaleyi korumuş ve iyi bir grafik çizmiştir.

İlk Milli takım forması giyerek kalecilik yapması ise 2004 tarihinde Belçika maçı ile olmuştur.

Verilen şansı en iyi şekilde kullandı ve kalenin değişmez isimleri arasına girdi.Kendisi evli ve eşinin ismi Zeynep Demirel’dir.Bir tane kız çocukları vardır.Gündemde olmayı pek sevmeyen kaleci eşi ile cok mutlu olduğunu belirtmiştir.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın