Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir?

Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir?

Fox Tv’nin 2017 tarihinde ekranlara getirmiş olduğu günlük dizilerden biri olan Esaretim Sensin dizisinde başrol oynamasıyla bir anda gözleri kendine çevirmiş güzelliğinle de ilgi çeken Yağmur Özbasmacı Mermer kimdir? hayatı ve rol almış olduğu diziler nelerdir? hepsi makalemizde.

Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer, 14 Temmuz 1992 doğum tarihli ünlü bir isimdir.Ankaralı olan oyuncu ilkokula burada başlamış ve tüm eğitim hayatını bu ilimizde bitirmiştir.Ünlü oyuncu Üniversite eğitiminide Ankara’da tamamlamıştır.Burada Hacettepe Üniversitesi’ni bitirmiş olan oyuncunun bitirmiş olduğu bölüm Tiyatro’dur.Boyu 1.70’dir.

Üniversiteye başlamasınla beraber yoğun bir tempoda oyunculuğun bir çok önemli faktörünü öğrenmiştir.Küçüklüğünden beri bu mesleği istemiş olan oyuncu okulunu güzel bir şekilde bitirmesinin ardından kariyerinde adımlar atmıştır.Şu zamana kadar toplam 4 dizide yer alan oyuncu ilk deneyimini 2009 tarihindeki dizi ile gerçekleştirmiştir.2009’da Deniz Yıldızı isimli o senelerde çok izlenmiş bir dizide rol almış ve ilk rolünle beraber izleyicilerden iyi bir not almıştır.

2009’dan sonra 2011’de ikinci dizisi için kolları sıvamış ve yine baya o dönemde izleyeni bulunan Beni Affet dizisinde rol almıştır.Dizinin sadece birinci sezonunda oynamış olan oyuncu son olarak ise Esaretim Sensin’de rol almaktadır.

Evli olan oyuncunun eşinin ismi Onur Mermerdir.Bu yüzden Mermer soyadını güzel oyuncu almıştır.

Oyuncunun Oynadığı Diziler Nelerdir?

2009 – Deniz Yıldızı
2011 – Beni Affet
2016 – Babam ve Ailesi
2017 – Esaretim Sensin
2018 – Bır Umut Yeter

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın