Yağmur Tanrısevsin Kimdir Kaç Yaşında Boyu?

Yağmur Tanrısevsin Kimdir Kaç Yaşında Boyu?

Güneşi Beklerken adındaki dizi ile ekranlara bomba gibi gelmiş ve ünlenmiş güzel isim Yağmur Tanrısevsin kimdir kaç yaşındadır boyu kaçtır?

Yağmur Tanrısevsin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yağmur Tanrısevsin Mersin’in yoğun sıcak yaşadığı bir yaz günü 24 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir.Mersinli olan oyuncu özellikle Güneşi Beklerken dizisinde Melis karakteri ile ünlenmiştir bu dizide çok iyi rolünü yapmıştır.Dizi icabı arada bir duygusal olarak etkilenip ve önemli derecede rahatsızlanan bir kızı canlandırmıştır.Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitiminde son senededir.Boyu 1,66 kilosuda 55-56’dır.

Bu diziden önce Pis Yedili dizisinde 2012 tarihinde oynamıştır.Ayrıca İngilizce bir film olan The Tragedy adındaki filmde Jennifer ismini oynadı.Reklam filmlerinide aksatmamış ve Bambi reklamınla bütünleşmiştir.

Bazı önemli kişilerden oyunculuk deneyimi almıştır.Bunlardan bazıları Betül Alganatay, Ümit Çırak gibi isimlerdir.Hobileri Boks, basketbol, kayak yapmak ve resim çizmektir.

Bağlı olduğu Ajans ile bir takım problemler yaşayıp ayrıldığını açıklamıştır.

Yağmur Tanrısevsin Oynadığı Diziler ve Filmler

2017 – İki Yalancı
2015 – Mayıs Kraliçesi
2015 – Katran
2015 – Bana Baba Dedi (Didem)
2014 – Kaçak (Tülay)
2013 – Güneşi Beklerken(Melis)
2013 – The Tragedy (Jennifer) Film
2013 – Aşk Ağlatır (Banu) Film
2012 – Pis Yedili (Müge)

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın