Yağmur Ün Kimdir Biyografisi

Yağmur Ün Kimdir Biyografisi

Yetim Gönüller isimli dizide başrol oynamasıyla beraber tanımış olduğumuz, hem oyunculuğu hem de kişiliğiyle çok sayıda izleyici tarafından beğenilen Yağmur Ün kimdir kaç yaşında nereli? biyografisi.

Yağmur Ün Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Yağmur Ün 4 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Atv ekranlarında yayınlanmış Alemin Kralı dizisinde rol almış ve dizi oyunculuğuda bir nevi bu diziyle başlamıştır.Stv ekranlarında daha sonra yayınlanmış Yetim Gönüller dizisinde oynamıştır.Bu dizide müthiş bir performans çizerek iyi bir oyunculuk yapmıştır.Bu dizi sayesinde internet üzerinden kişiler onu arama motorlarında arayarak hakkındaki birçok şeyi yaşını nereli olduğunu merak etmişlerdir.

Ünlü oyuncunun boyu 1,60 cm kilosuda 46’dır.Çok fanatik bir Fenerbahçeli olan ünlü isim Fenerbahçe’nin her maçını zamanı olduğu sürece izlemektedir.

Küçük yaşlardaykende oynadığı bir takım diziler vardır.Bu dizilerin en başı Fanatik adındaki 1999 tarihinde yayınlanan dizidir.2001 tarihinde ise filmde oynamıştır.

yagmur-un-biyografisi-yasi

Yağmur Ün Oynadığı Diziler

1999 – Fanatik
2001 – Pencereden Kar Geliyor ( Film)
2004 – Ah Be İstanbul (Zeycan)
2004 – Haziran Gecesi (Havin)
2004 – Kalp Gözü
2004 – Hızlı Adımlar (Film)
2005 – Medine (Film)
2010 – Elde Var Hayat
2011 – Alemin Kralı
2013 – Küçük Kıyamet
2013 – Nerde O Yeminler
2014 – Yetim Gönüller (Asya)
2015 – Sungurlar
2017 – Keloğlan (Film)
2017 – Söz

Yağmur Ün Kimdir Biyografisi için Yorumlar (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. senı gerçekten çok seviyorum yağmur. ben İran dan katılıyorum senın dizilerini izliyorum ben 12 yaşımdayım benim bir tane dileğiyle var oda büyürken gelip Türkiyede sana kavuşmak senin hayatın benim için bir dilek. benim ablam yok ama senı ablam gibi hissediyorum bana telefon numarani ver ama hemen aramiyacam çünkü ben İranda sen Türkiyede üç dört sene sonra ailemnen Türkiyeye tatile gelecem o zaman ararim sen benim canım prensesimsin. yağmur abla bana telefon numarani verecekmisin? lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.???? I love you????

    • PARSAN MARDİ ben seninle irtibata gecip seni yagmurla konusturmak istiyorum ama nasil mumkun olucak instagram var mi sende

  2. senı gerçekten çok seviyorum yağmur ben İran dan katılıyorum senın dizilerini izliyorum.ben İranda sen Türkiyede üç dört seneden sonra ailemnen Türkiyeye tatile gelecem o zaman telini verirsen ararim benim ablam yok ama seni ablam gibi hissediyorum. canim benim yağmur abla bana telefon numarani verecekmisin? lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ???? I love you ????

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın