Yalçın Akdoğan Kimdir Nerelidir?

Yalçın Akdoğan Kimdir?

Başbakan Yardımcılığı görevinde bulunan genelde Medya’yı bilgilendiren birçok açıklamayı bizzat kendisi yapan Siyasetçi Yalçın Akdoğan Kimdir?

Yalçın Akdoğan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

[saritext]Yalçın Akdoğan[/saritext] 22 Eylül 1969 yılında İstanbul’da doğan siyasetçilerimizdendir.İstanbul’un Üsküdar ilçesinde uzunca bir süre yaşamıştır.Annesinin ismi Fatma, babasının ismi ise Reşittir.Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın bölümünü okuyarak tamamlamıştır.Yüksek Lisansını ise Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler üniversitesinde yaptı.Yüksek Lisans sonrası Doktorasını ise Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset ve Sosyal Bölümünde sağladı.

İlk zamanlarda Gazeteciliğe çok ilgili olan Siyasetçi Milliyet Gazetesinde staj yapmaya başladı.Daha sonra Hem Yeni Şafak hemde Star gazetesinde yazıları yayınlandı.Star gazetesindeki yazıları genelde kendi adınla yayınlandı.Pendik Belediyesi Eğitim Kültür ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Devlet Bakanı Müşavirliği, Akp Genel Başkan Danışmalığı görevinde bulundu.En son olarak Başbakan Yardımcısı görevinde bulunmaya devam etmektedir.

Bahçeşehir Üniversitesi Liderlik Okulunda ders veren Siyasetci’nin toplam 8 tane kitabı bulunmaktadır.Ayrıca Birçok dergi ile gazetede yayınlanan makaleleri vardır.

Kendisi Evlidir ve 3 tane çocuğu bulunmaktadır.2011 Türkiye Genel Seçimlerinde 24.Dönem Ankara Milletvekili seçilmiştir.29 Ağustos 2014 yılından beri Başbakan yardımcılığı görevini üstlenmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.