Yalçın Çakır Kimdir Nerelidir Biyografisi

Yalçın Çakır Kimdir?

Şu sıralarda halen Beyaz Tv ekranlarında Program sunuculuğu yapmakta olan ve dobra kişiliğinle beraber çok sayıda kişi tarafından sevilen önemli bir sunucu olan yıllarını bu mesleğe adamış Yalçın Çakır kimdir? bu biyografimizle beraber sizlere deneyimli sunucu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Yalçın Çakır Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Bir çok kişinin abi demiş olduğu Yalçın Çakır 58 yaşında bulunan ve İstanbullu bir isimdir.Doğma büyüme İstanbullu olan sunucu çocukluk senelerinide burada geçirmiş ve önce Kasımpaşa ardından ise Etiler’de yaşamaya başlamıştır.İlk olarak Gazetecilik mesleğinle beraber girmiş olduğu bu meslekte ardından zamanla yazarlık ve sunuculuk yapmaya başlamıştır.20.06.1961 ünlü sunucunun doğum tarihidir.

1978 senesinden itibaren Gazetecilik yapmaya başlamış olan deneyimli sunucu Yalçın Çakır ilk olarak Hürriyet Gazetesi ile beraber çalışmaya başlamıştır.Hem okuyup hemde çalışan sunucu ailesine yardım etmek istemiş ve maddi durumları nedeniyle cok genç yaşta çalışma hayatına girmiştir.Sadece Gazetede değil aynı zamanda taksicilik mesleğinide yapmış olan isim Taksi duraklarında çalışmış ve telefonlara bakmıştır.

Hürriyet Gazetesi’nin ardından Milliyet Gazetesine geçmiş olan isim bir süre burada çalışmasının ardından sırasıyla Cumhuriyet ve Yeni Asır gibi gazetelerde görevler almıştır.Sporlada bir dönem ilgilenen sunucu Beşiktaş takımında Boks yapmıştır.Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamış olan sunucu uzun yıllar Flash Tv ekranlarında sunuculuk yapmıştır.Sunmuş olduğu programlardaki mesleğine olan sevgisinle beraber her zaman dobra konuşmuş ve bu yönü ile çok sevilmiştir.

Yalçın Çakır Flash Tv televizyonunda çok sayıda programa imza atmayı başarmıştır.Sunmuş olduğu programlardan bir kısmı Flaş Ekip, Evlat Acısı ve Yüzyüze adındaki programlardır.2017’nin bir kısmında Flash Tv televizyonunda Haber sunuculuğu yapmış ve yaklaşık olarak yirmibeş senedir görev aldığı Flash Tv’den ayrılarak Beyaz Tv ekranlarına geçmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir