Yalçın Koşukavak kimdir? aslen nereli ve kaç yaşında?

Yalçın Koşukavak Kimdir?

Türk futbolunun önemli teknik adamlarından biri olan ve teknik direktörlük yaptığı çoğu takımda başarılı bir grafik çizmeyi başarmış Yalçın Koşukavak kimdir? aslen nereli ve kaç yaşındadır? işte ayrıntılar.

Yalçın Koşukavak Biyografisi

14.10.1972 doğum tarihine sahip olan Yalçın Koşukavak, doğma büyüme ve aslen de İzmirli olan teknik direktördür.Çeşitli futbol takımlarında kaleci olarak futbol oynamış ve ardından ise sporu bırakmayarak teknik direktörlük yaparak bu mesleğin içinde yer almaya başlamıştır.

İlk olarak İzmir’in köklü takımlarından biri olan Altay’da futbola başlayan deneyimli isim, ardından ise Turgutluspor takımında forma giymiştir.Kimdirkim.com Futbol yaşamını noktaladığı takım ise yine bir köklü takım olan İzmir Altınordu takımıdır.Futbolu bıraktığı yıl ise 2005’dir.

Futbol ile ilişkisini kestikten sonra teknik direktörlük mesleğini yapmaya başlayan Yalçın Koşukavak, ilk olarak Bursa Nilüferspor’da teknik direktörlük yapmış ardından ise Antalyaspor ile İstanbulspor takımlarında görev almıştır.

En son olarak Altay teknik direktörlüğü görevine getirilmiş olan ünlü ismin adı sık sık Fenerbahçe ile beraber anılmaya başlanmıştır.1 çocuk sahibi olan ünlü teknik adam evlidir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir