Yasemin Balık Kimdir?

Yasemin Balık Kimdir?

1999 yılından itibaren çok sayıda dizi ve filmde oyunculuk yapmayı sürdüren ve başarılı grafiği ile beraber sevilen oyuncular arasında bulunan ünlü oyuncu Yasemin Balık kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu kaç? yanıtları ve daha fazlası sizlerle.

Yasemin Balık Biyografisi

8 Şubat 1980 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Yasemin Balık, 1.71 metre boyunda, 61 kilo ve Kova burcudur.Eğitimini İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış olan isim, ilk olarak 1999 tarihinde Hayat Bağları isimli dizi ile beraber ekran önünde yer almaya başlamıştır.

Dış görünüş olarak ünlü oyunculardan biri olan Aydan Şener‘e benzeyen güzel oyuncu, 2000 tarihinde ise “Yedi Numara” isimli dizide rol almıştır.

2002 tarihinde “Biz Size Aşık Olduk” ve “Yarım Elma” isimli dizilerde görmüş olduğumuz ünlü oyuncu, 2007 tarihinde “Sözün Bittiği Yer” dizisinde rol almıştır.kimdirkim.com Uzunca süre oyunculuğa ara veren güzel oyuncu ardından ise “Arka Sokaklar” dizisinde rol almıştır.En son oynadığı dizi ise “Tozkoparan” dizisidir.

Yasemin Balık Rol Aldığı Diziler ve Filmler

– Tozkoparan
– Arka Sokaklar
– Sözün Bittiği Yer (Simay)
– Fikrimin İnce Gülü
– Pusat (Hediye Selçuk)
– Sev Kardeşim (Feraye)
– Hacı (Ayşe Gesili)
– Otel İstanbul (Zeliha)
– Bütün Çocuklarım
– Adı Aşk Olsun
– Kaybeden Öyküler:
– Hayat A.Ş.
– Şizofren Aşk
– Kurtlar Vadisi
– Yarım Elma
– Biz Size Aşık Olduk
– Yedi Numara

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın