Yasemin Yazıcı kimdir, nereli, Yasemin Yazıcı kaç yaşında, Yasemin Yazıcı boyu, kilosu kaç, burcu nedir, Yasemin Yazıcı rol aldığı dizi ve filmler neler?

Yasemin Yazıcı Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Miray Daner, Furkan Andıç, Cengiz Bozkurt, Kerem Arslanoğlu, Selen Uçer ve Çiçek Dilligil gibi oyuncuların yer aldığı TRT1 dizisi Kara Tahta’nın oyuncuları merak edilmeye başlandı. TRT1 dizisi Kara Tahta Esra kimdir, kim oynuyor? sorusu sık aranmaktadır. Peki Yasemin Yazıcı kimdir, nereli, Yasemin Yazıcı kaç yaşında, Yasemin Yazıcı boyu, kilosu kaç, burcu nedir, Yasemin Yazıcı rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Yasemin Yazıcı hakkında detaylar.

Yasemin Yazıcı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yasemin Yazıcı 8 Eylül 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2018 senesinde Londra Ekonomi Okulu Sosyal Antropoloji bölümünde eğitimini tamamladı. Dans ve vokal eğitimi aldı. Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimine London Academy of Music and Dramatic Art’da devam etmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İlk kez 2021 yılında FOX’ta yayınlanan Son Yaz isimli dizide rol aldı. Ayrıca Kral Oidipus, Antigone, Bir Yaz Gecesi Rüyası, Lysistrata, Faust, Hugo Sistemi ve Ayrılma gibi birçok tiyatro oyunlarında oynadı.

Yasemin Yazıcı kimdir, nereli, Yasemin Yazıcı kaç yaşında, Yasemin Yazıcı boyu, kilosu kaç, burcu nedir, Yasemin Yazıcı rol aldığı dizi ve filmler neler?

 

Yasemin Yazıcı Boyu Kaç?

Yasemin Yazıcı 1.66 boyundadır.

Yasemin Yazıcı Kaç Kilo?

Yasemin Yazıcı 52 kilodur.

Yasemin Yazıcı Burcu Nedir?

Yasemin Yazıcı Başak burcudur.

Yasemin Yazıcı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Kara Tahta
  • 2022 – Aşk Taktikleri
  • 2021 – Son Yaz

Yasemin Yazıcı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.