Dünyanın Tadı programının sunucusu Yasin Esirgenç kimdir, nerelidir, Yasin Esirgenç kaç yaşında, Yasin Esirgenç evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Yasin Esirgenç Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dünyanın Tadı programının sunucusu Yasin Esirgenç kimdir, nerelidir, Yasin Esirgenç kaç yaşında, Yasin Esirgenç evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Yasin Esirgenç Kimdir?

Yasin Esirgenç Hacettepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine sunucu ve yönetmen olarak devam etmektedir. Uzun bir süre Dünyayı Geziyorum programı ile çalışmalarını sürdürmüş, günümüzde ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dünyanın Tadı isimli programı sunmaktadır. Dünyanın lezzetlerini Türk ekran severler ile buluşturmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Yasin Esirgenç Evli mi?

Yasin Esirgenç kiminle evli? Yasin Esirgenç ünlü sunuculardan Özlem Tunca ile evlidir. Özlem Tunca ile 2013 yılında evlenmiştir. Dominik’te plajda unutulmaz bir düğün yapmışlardır. Bu evliliğinden 2014 doğumlu Yakupcan Melih Tunca isminde bir oğlu vardır. Eşi Özlem Tunca Program döneminde evladını dünyaya getirmiş, oğlu henüz 40 günlük iken birlikte dünyayı gezmeye devam etmiş ve programı sunmuştur.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.