Dünyanın Tadı programının sunucusu Yasin Esirgenç kimdir, nerelidir, Yasin Esirgenç kaç yaşında, Yasin Esirgenç evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Yasin Esirgenç Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dünyanın Tadı programının sunucusu Yasin Esirgenç kimdir, nerelidir, Yasin Esirgenç kaç yaşında, Yasin Esirgenç evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Yasin Esirgenç Kimdir?

Yasin Esirgenç Hacettepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine sunucu ve yönetmen olarak devam etmektedir. Uzun bir süre Dünyayı Geziyorum programı ile çalışmalarını sürdürmüş, günümüzde ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dünyanın Tadı isimli programı sunmaktadır. Dünyanın lezzetlerini Türk ekran severler ile buluşturmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Yasin Esirgenç Evli mi?

Yasin Esirgenç kiminle evli? Yasin Esirgenç ünlü sunuculardan Özlem Tunca ile evlidir. Özlem Tunca ile 2013 yılında evlenmiştir. Dominik’te plajda unutulmaz bir düğün yapmışlardır. Bu evliliğinden 2014 doğumlu Yakupcan Melih Tunca isminde bir oğlu vardır. Eşi Özlem Tunca Program döneminde evladını dünyaya getirmiş, oğlu henüz 40 günlük iken birlikte dünyayı gezmeye devam etmiş ve programı sunmuştur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir