Yasmin Erbil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yasmin Erbil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Güzelliği ile büyüleyen isimlerden biri olan ve yoluna oyuncu olarak devam eden güzel isim Yasmin Erbil kimdir? kaç yaşında, boyu, kilosu kaçtır? tüm merak edilenleri ile beraber ayrıntılı bilgileri konumuzda.

Yasmin Erbil Kimdir? Biyografisi

2 Aralık 1995 yılında İstanbul’da doğan Yasmin Erbil, 1.69 metre boyunda, 57 kilo ve Yay burcudur.Annesinin ismi tanınan oyunculardan ve sunuculardan biri olan Nergis Kumbasar, babasının ismi ise Ünlü şovmen ve oyuncu Mehmet Ali Erbil‘dir.Güzel ismin annesi ile babası o doğduktan 1 sene sonra boşanmışlardır.

Eğitimini birçok ünlü gibi Fransız Kız Lisesi’nde tamamlamış olan ismin 1 tane ablası ve bir tane de erkek kardeşi bulunmaktadır.Ablası ve kardeşi babasının diğer evliliklerinden olan kardeşleridir.

Güzel fiziği ve güzel yüzü ile beraber kendisine gelen oyunculuk tekliflerini değerlendirmeye almış olan Yasmin Erbil, birçok reklam firması ile diziden oyunculuk teklifleri almıştır.Gelen teklifleri değerlendirmeye başlamış olan isim belki de yazımızı yazdığımız satırları siz okurken bir reklam veya dizide oynamaya başlamış olacaktır.

Tiyatro’da eğitim almış olan isim yaklaşık 3 yıl boyunca eğitim almış bu nedenle oyunculuğa yabancı biri olmadığını göstermiştir.

Özel hayatınla ilgili de soruları verdiği röportajda cevaplamış olan isim, ikili ilişkilerde sorumluluğun çok önemli olduğunu ve karşısına öyle birinin çıkmadığını açıklamıştır.Kimdirkim.com Instagram hesabında paylaşmış olduğu resimlerden sonra çok sayıda evlilik teklifleri de aldığını söyleyen güzel isim, bakalım hangi projede ekranlarda bulunacak?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın