Yavuz Ağıralioğlu kimdir nereli kaç yaşında?

Yavuz Ağıralioğlu Kimdir?

İyi Parti kurulduğu tarihten itibaren İyi Parti’de siyaset yapan ve çoğu zaman söylemleri ile İyi Parti’nin en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Yavuz Ağıralioğlu hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yavuz Ağıralioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

1 Şubat 1972 doğum tarihine sahip olan Yavuz Ağıralioğlu, Trabzon doğumlu olan bir siyasetçidir.Çocukluğu Trabzon’un Çaykara ilçesinde geçmiş ve ardından ise Yozgat’a ailesi beraber giderek burada ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini tamamlamıştır.Lise sonrası Üniversiteyi ise Ankara’da okumuş ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

1995 tarihinle beraber siyasi yaşamına adım atan ünlü isim, ilk olarak Nizam-I Alem Ocakları Genel Başkanlığı görevinde bulunmuş ardından da 2002 tarihinde Trabzon’dan Milletvekili Adayı gösterilmiştir.2003 tarihinde Büyük Birlik Partisi MKYK üyelerinden biri olan isim, kongrenin ardından ayrıca Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir.

Evli olan Yavuz Ağıralioğlu, 3 çocuk babası bir siyasetçidir.Eşinin ismi ise Bilge Ağıralioğlu’dur.İyi Parti sözcülüğü görevini üstlenen ünlü siyasetçi, İyi Parti’de sevilen kişilerin başında gelmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir