Kısmetse Olur Yeliz Açıkel kimdir, kaç yaşında? Yeliz Açıkel nereli? Yeliz Açıkel ne iş yapıyor?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yeliz Açıkel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yeniden yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur Aşkın Gücü gündemden düşmüyor. Programın öne çıkan isimlerinden biri de gelin adaylarından Yeliz Açıkel oldu. Peki Kısmetse Olur Yeliz Açıkel kimdir, kaç yaşında? Yeliz Açıkel nereli? Yeliz Açıkel ne iş yapıyor? İşte Yeliz Açıkel hakkında detaylar.

Yeliz Açıkel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yeliz Açıkel 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeliz Açıkel güzellik uzmanıdır. Ayrıca oyunculuk eğitimi almaktadır. Açıkel, Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasında, “Erkek dediğin çirkin olmalı güzellik dediğin kadına özgü bir şey yani benim gibi” sözlerini kullanarak dikkat çekmiştir.

Yeliz Açıkel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir