Yeşim Ünal Kimdir Hayatı

Yeşim Ünal Kimdir?

Özellikle Pamuk Prens isimli filmdeki güzelliği ile birlikte bir çok erkeğin başını döndürmüş, çok sayıda platformda da özgeçmişi aranılan Yeşim Ünal kimdir? oyuncuyu tam anlamıyla tanımak ister misiniz? işte bilgileri.

Yeşim Ünal Kimdir Biyografisi

Güzel oyuncu Yeşim Ünal, 26 Eylül 1988 tarihinde Burdur’da doğmuştur.İlkokula Burdur’da başlayan isim sonra Ortaokul ve liseyi bitirmiş ardından da eğitimini Üniversite ile sürdürmüştür.Eğitim süresi boyunca hep başarılı olan isim liseden itibaren oyunculuğa yönelmiştir.

Oyuncu olarak ekranlara çıkmadan önce çeşitli eğitimlerden geçmiş olan isim almış olduğu oyunculuk derslerinden sonra 2014 yılında ilk kez kameraların önüne çıkmıştır.”Zengin Kız Fakir Oğlan” dizisi oyuncunun harekete geçmiş olduğu ilk dizi olmuştur.Aynı tarihte “Gönül İşleri” dizisinde de oynamış olan isim için 2014 tarihi önemli bir zamandır.

2015 yılında “İnadına Aşk” dizisinin 3. bölümünde rol almış olan oyuncu, No 309 dizisinin de 15. bölümünde oynamıştır.

2016’da “Pamuk Prens” filminde rol almış olan oyuncu güzelliğinle filmi izleyen kişilerin adını ve kariyerini öğrenmek istediği oyunculardan biri olmuştur.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2014 – Zengin Kız Fakır Oğlan
2014 – Gonul İşleri (3. Bölüm)
2015 – Inadına Ask (15. Bölüm)
2016 – Pamuk Prens (Film)
2017 – Dayan Yuregim

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.