Yiğit Kirazcı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yiğit Kirazcı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yakışıklılığının yanına başarılı bir oyunculuk kariyerinide ekleyerek yoluna devam eden, en son olarak Seni Kimler Aldı adındaki dizinin başrol oyuncusu olmayı başarmış ünlü erkek oyuncu Yiğit Kirazcı kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncunun merak edilen bu sorularının cevapları bu makalemizde.

Yiğit Kirazcı Kimdir Biyografisi

Oyuncu Yiğit Kirazcı 17.08.1983’te İstanbul’da hayata gözlerini açan bir ünlüdür.Başka kardeşi bulunmayan oyuncu Üniversite bitmesinin ardından modellik ile ilgilenmeye başlamıştır.Babası o daha liseye gittiği sıralarda felç geçirmiştir.Bilgi Üniversitesini okuyarak buradan mezun olan oyuncu Reklam Bölümünü bitirmiştir.Boyu 1,86’dır.

Modellik yaptığı sırada tanışmış olduğu kız sebebiyle onunla beraber Arjantin’e gitmiş ve orada yaşamaya başlamıştır.Kızı çok sevdiği için bu kadar uzaktaki bir ülkeye kadar onunla beraber gitmiş ve hatta kızın babasının mesleğini orada yapmaya başlamıştır.Bir süre sonra kızla beraber Arjantin’den kendi ülkesine dönmüş fakat kız arkadaşı Türkiye’de daha fazla yaşamayıp tekrar Arjantin’e gitmiştir.

Oyunculuk yapmaya başlamadan önce Ümit Çırak Oyunculuk merkezine yazılmış kendini geliştirerek dizi ve filmlerde rol alabilecek düzeye gelmiştir.

2007’de Son Tercih dizisinle beraber oyunculuğa basamak atmış olan isim bu dizinin ardından ise Mavi Kelebekler adındaki dizide rol almıştır.2014-2015 sezonları arasında rol almış olduğu Güllerin Savaşı dizisi oyuncunun yükselişinde en büyük katkıyı sağladığı dizi olmuştur.

Yiğit Kirazcı Oynadığı Diziler ve Filmler

2007 – Son Tercih
2011 – Mavi Kelebekler
2012 – Sudan Bıkmış Baliklar
2013 – Vıcdan
2014 – Gullerin Savasi
2015 – Tabula Rosa (Film)
2016 – Seviyor Sevmiyor
2017 – Seni Kımler Aldı
2018 – 8.Gün

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.