Yiğit Uçan

Yiğit Uçan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Kuruluş Osman dizisinde Boran Alp’i canlandıran Yiğit Uçan hakkında merak edilenleri derledik. Peki Yiğit Uçan kimdir, nereli, Yiğit Uçan kaç yaşında, Yiğit Uçan boyu, kilosu kaç, Yiğit Uçan evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Yiğit Uçan kardeşleri kimdir? İşte Yiğit Uçan hakkında merak edilenler.

Yiğit Uçan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yiğit Uçan, 11 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bosna Herseklidir. Müzisyen Gökhan Uçan ve oyuncu Gökhan Uçan ile kardeştir. Avcılar 50. Yıl Lisesi ve Açıköğretim Fakültesinden mezun oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Mehmetçik Kut’ül Amare, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi yapımlarda rol almıştır. Kuruluş Osman dizisinde Boran Alp’i oynamıştır.

Yiğit Uçan kimdir, nereli, Yiğit Uçan kaç yaşında, Yiğit Uçan boyu, kilosu kaç, Yiğit Uçan evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Yiğit Uçan kardeşleri kimdir?

 

Yiğit Uçan Evli mi?

Yiğit Uçan kiminle evli? 2012 yılında Betül Uçan ile evlendi. Ali Doruk adında bir oğlu ve Leyla adında bir kızı vardır.

Yiğit Uçan Boyu Kaç?

Yiğit Uçan 1.72 boyundadır.

Yiğit Uçan Kaç Kilo?

Yiğit Uçan 70 kilodur.

Yiğit Uçan Burcu Nedir?

Yiğit Uçan Yay burcudur.

Yiğit Uçan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2019 – Kuruluş: Osman
  • 2019 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • 2018-2019 Mehmetçik Kut’ül Amare
  • 2017 – Tatlı Şeyler
  • 2017 – Anne
  • 2016-2017 Muhteşem Yüzyıl: Kösem
  • 2014-2016 Filinta
  • 2012 – Kurt Kanunu

Yiğit Uçan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.