Yıldız Yakar kimdir? nereli kaç yaşında?

Yıldız Yakar Kimdir?

Ekranların güzel ve başarılı sunucularından biri olan ünlü sunucu Yıldız Yakar kimdir, kaç yaşında, nereli, Yıldız Yakar evli mi, Yıldız Yakar boyu, kilosu kaç bu soruların yanıtı ve daha fazlası kimdirkim.com aracılığı ayrıntılı şekilde sizlerle.

Yıldız Yakar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yıldız Yakar kaç yaşında? Yıldız Yakar 25 Kasım 1985 tarihinde Antalya’da hayata gözlerini açmıştır. Yıldız Yakar aslen Antalyalı’dır. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır.

Yıldız Yakar meslek yaşamına ilk olarak SkyTürk televizyonu ile birlikte adım atmıştır. SkyTürk kanalında spor bültenini sunmuş olan ünlü isim, ardından ise 360 TV kanalına transfer olmuş ve halen bu kanalda meslek yaşamına devam etmektedir. Bu kanalda “Gezmek Olsun” isimli programı sunmaktadır. güzel sunucu Galatasaray taraftarı olan bir kişidir.

Yıldız Yakar kimdir, kaç yaşında, nereli, Yıldız Yakar evli mi, Yıldız Yakar boyu, kilosu kaç

Yıldız Yakar Hangi Takımı Tutuyor?

Yıldız Yakar Galatasaray takımı taraftarıdır.

Yıldız Yakar Evli mi?

Yıldız Yakar kiminle evli? Yıldız Yakar Mustafa Aksoylu ile evlidir.

Yıldız Yakar Boyu Kaç?

Yıldız Yakar’ın boyu 1.68’dir.

Yıldız Yakar Kaç Kilo?

Yıldız Yakar 55 kilodur.

Yıldız Yakar Hangi Burç?

Yıldız Yakar’ın burcu Yay’dır.

Yıldız Yakar Sosyal Medya Hesapları

twitter.com/YILDIZyakar

instagram.com/yildizyakar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.