Yıldız Yakar Kimdir?

Yıldız Yakar Kimdir?

Ekranların güzel ve başarılı sunucularından biri olan ünlü sunucu Yıldız Yakar kimdir?, nereli ve kaç yaşındadır? bu soruların yanıtı ve daha fazlası kimdirkim.com aracılığı ayrıntılı şekilde sizlerle.

Yıldız Yakar Hayatı

25 Kasım 1985 tarihinde Antalya’da hayata gözlerini açan Yıldız Yakar, doğma büyüme Antalyalı olan bir sunucudur.Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümü’nde bitirmiş olan ünlü isim, meslek yaşamına ilk olarak SkyTürk televizyonu ile birlikte adım atmıştır.

SkyTürk kanalında Spor Bültenini sunmuş olan ünlü isim, ardından ise 360 tv kanalına transfer olmuş ve halen bu kanalda meslek yaşamına devam etmektedir.Bu kanalda “Gezmek Olsun” isimli programı sunan güzel sunucu Galatasaray taraftarı olan bir kişidir.

İş hayatı içinde takım tutmayan Yıldız Yakar, çok sayıda önemli sporcu ve sanatçı ile röportaj yapmış olan bir kişidir.23 Şubat 2020 tarihinde evlenmiş olan ünlü ismin, Mia adında bir köpeği bulunmaktadır.

Sosyal medya hesaplarını düzenli olarak kullanan ünlü ismin Instagram’da güncel takipçi sayısı ise 33 bin civarıdır.Yıldız Yakar’ın boyu 1.70 cm, kilosu ise 55’dir.Burcu ise Yay’dır.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın