Yönetmen Cem Tabak Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Yönetmen Cem Tabak Kimdir?

Yönetmiş olduğu birbirinden başarılı projelerle çok sayıda dizinin baş koltuğunda oturmuş başarılı isim Yönetmen Cem Tabak kimdir? kaç yaşında nerelidir? dizi ve film yönetmenliğine devam eden ismin özgeçmişi karşınızda.

Yönetmen Cem Tabak Hayatı ve Kariyeri

1973 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Cem Tabak, Üniversite yaşamının ardından çalışma hayatına başlamış ve ilk olarak set ekibinde asistan olarak görev almaya başlamıştır.Çok sayıda senaryo programına katılmış olan isim, 2003 tarihinden itibaren ise reji asistanı olarak yer almıştır.

İlk olarak “Size Baba Diyebilir miyim?” isimli dizide yönetmen yardımcılığı yapan Cem Tabak, 2008 tarihinde ise “Son Ağa” adındaki dizide Yönetmenlik koltuğunda yer almıştır.Bu dizinin ardından “Unutulmaz” dizisinde Yönetmenlik yapan isim akabinde ise “İstanbul Çocukları” ve “Elde Var Hayat” isimli dizilerde Yönetmenlik yapmıştır.

2013 tarihinde “Beni Böyle Sev” dizisinin Yönetmenliğini yapan başarılı isim, 2015 yılında ise Kertenkele dizisinin 35. bölümden 41. bölüme kadar olan bölümlerinde yönetmenlik yapmıştır.

Ünlü isim son olarak 2016 tarihinde “Seni Seven Ölsün” filmi ile 2019 tarihinde ki “Yaralı Kuşlar” filminin yönetmenliklerini üstlenmiştir.www.kimdirkim.com Yardımcı yönetmen olarak ise “Şansa Bak”, “Çılgın Yuva”, “Kavak Yelleri”, “Oyun Bitti” gibi dizilerin dışında “Gölgesizler isimli filmde yardımcı yönetmenlik yapmıştır.

Yönettiği Dizi ve Filmler

2008 – Son Ağa
2009 – Unutulmaz
2009 – Istanbul Cocukları
2011 – Elde Var Hayat
2013 – Beni Böyle Sev
2014 – Diğer Yarım
2015 – Kertenkele
2016 – Seni Seven Ölsün (Film)
2019 – Yaralı Kuslar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir