Yunus Emre Özden kimdir, nereli, Survivor Yunus Emre kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, mesleği, ne iş yapıyor?

Yunus Emre Özden Kimdir?

Survivor Yunus Emre hakkında merak edilenler. Yunus Emre Özden kimdir, nereli, Survivor Yunus Emre kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, mesleği, ne iş yapıyor?

Yunus Emre Özden Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yunus Emre Özden 29 Mart 1993 tarihinde İstanbul’un Silivri ilçesinde dünyaya gelmiştir. Survivor Yunus Emre eğitimini Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik’te devam ettirmektedir. Modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilenmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week’lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Survivor Yunus Emre Boyu Kaç?

Yunus Emre Özden 1.85 boyundadır.

Survivor Yunus Emre Kaç Kilo?

Yunus Emre Özden 82 kilodur.

Survivor Yunus Emre Hangi Burç?

Yunus Emre Özden Koç burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir