Yüsra Geyik Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yüsra Geyik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Arka Sokaklar başladığından beri bu dizide yer alan Türkiye’nin en uzun süren dizilerinden biri olan senelerdir yayınlanan bu dizide oynama başarısı gösteren oyuncu Yüsra Geyik kimdir kaç yaşında nereli? Hüsnü’nün kızlarından birini canlandıran oyuncunun hayatı.

Yüsra Geyik Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yüsra Geyik, 1990’lı olan Haziran ayı içerisinde hayata gözlerini açmış oyuncudur.Ünlü isim Samsunludur.Okula başlamasından bir sene sonra ailesiyle beraber Samsun’dan İstanbul’a yerleşmişlerdir.İstanbul’a gelmesinden sonra ilkokul ikinci sınıftan itibaren okumaya devam etmiş ve ilkokul sıralarındayken tiyatroya girmiştir.

Çok küçük yaştan itibaren ilgilenmiş olduğu tiyatro ve eğitimi sebebi ile tiyatro oyunlarında oynamaya başladı.14-15 yaşlarındayken Ajans’a kayıt oldu.Uzun süredir Arka Sokaklarda rol almasına rağmen Yabancı Damat ve Hayat Bilgisi gibi dizilerde oynadı.

2005 tarihinde bir dönem Yumurcak Tv ekranlarında sunuculuk yapmış olan oyuncu genel olarak yıllardır sadece tek bir dizi olan Arka Sokaklar’da rol almaktadır.Bu dizide Hüsnü Başkomiser’in en büyük kızı olarak rol alan oyuncu yıllardır başarılı sezonlar geçirmektedir.

Hobileri arasında film izlemek olan oyuncu özellikle Türk Filmlerini izlemeyi çok seviyor.Televizyon izlediği sırada televizyonda Türk filmi olduğunda başka bir şey izlemeyip o filmi izliyor.Yeşilçam oyuncularını takdir eden ünlü isim o zamanların şartları zor olmasına rağmen çok güzel filmlerin olduğuna dikkat çekiyor.

Oyunculuk hedefinide açıklayan oyuncu, en büyük hedefinin oyunculukta çok daha iyi yerlere gelmek olduğunu söylemiştir.

Yüsra Geyik Oynadığı Diziler

2003 – Hayat Bilgisi
2004 – Yabancı Damat
2006-2018 – Arka Sokaklar
2018 – Bebek Geliyorum Demez (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. selam yüsra seni gerçekten çok seviyorum arka sokaklarda çok iyi oynamisin seninle gurur duyuyorum canim yüsra❤️???? snden bir şey istemiyorum kirgin çiçekler dizisine katılabilirmisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir