Yüsra Geyik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yüsra Geyik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Arka Sokaklar başladığından beri bu dizide yer alan Türkiye’nin en uzun süren dizilerinden biri olan senelerdir yayınlanan bu dizide oynama başarısı gösteren oyuncu Yüsra Geyik kimdir kaç yaşında nereli? Hüsnü’nün kızlarından birini canlandıran oyuncunun hayatı.

Yüsra Geyik Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yüsra Geyik 26 yaşında yer alan Haziran ayı içerisinde hayata gözlerini açmış oyuncudur.1990’lı olan oyuncu Samsunludur.Okula başlamasından bir sene sonra ailesinle beraber Samsun’dan İstanbul’a yerleşmişlerdir.İstanbul’a gelmesinden sonra ilkokul ikinci sınıftan itibaren okumaya devam etmiş ve ilkokul sıralarındayken tiyatroya girmiştir.

Çok küçük yaştan itibaren ilgilenmiş olduğu tiyatro ve eğitimi sebebi ile tiyatro oyunlarında oynamaya başladı.14-15 yaşlarındayken Ajans’a kayıt oldu.Uzun süredir Arka Sokaklarda rol almasına rağmen Yabancı Damat ve Hayat Bilgisi gibi dizilerde oynadı.

2005 tarihinde bir dönem Yumurcak Tv ekranlarında sunuculuk yapmış olan oyuncu genel olarak yıllardır sadece tek bir dizi olan Arka Sokaklar’da rol almaktadır.Bu dizide Hüsnü Başkomiser’in en büyük kızı olarak rol alan oyuncu yıllardır başarılı sezonlar geçirmektedir.

Hobileri arasında film izlemek olan oyuncu özellikle Türk Filmlerini izlemeyi çok seviyor.Televizyon izlediği sırada televizyonda Türk filmi olduğunda başka bir şey izlemeyip o filmi izliyor.Yeşilçam oyuncularını takdir eden ünlü isim o zamanların şartları zor olmasına rağmen çok güzel filmlerin olduğuna dikkat çekiyor.

Oyunculuk hedefinide açıklayan oyuncu en büyük hedefinin çok daha iyi yerlere oyunculukta gelmek olduğunu söylemiştir.

Yüsra Geyik Oynadığı Diziler

2003 – Hayat Bilgisi
2004 – Yabancı Damat
2006-2016 – Arka SokaklarYüsra Geyik Kimdir Kaç Yaşında Nereli? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. selam yüsra seni gerçekten çok seviyorum arka sokaklarda çok iyi oynamisin seninle gurur duyuyorum canim yüsra❤️???? snden bir şey istemiyorum kirgin çiçekler dizisine katılabilirmisin.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın