Yusuf Aktaş (Reynmen) Kimdir?

Yusuf Aktaş (Reynmen) Kimdir?

Ünlü erkek fenomenlerden biri olan hem yakışıklılığı hem de paylaştığı resim ve videolarla takipçi sayısını her geçen gün arttıran Yusuf Aktaş isim soyadına sahip Reynmen kimdir? aslen nereli, boyu kaç? cevabını ve ayrıntılarını yazımızda bulabileceksiniz.

Yusuf Aktaş Reynmen Kimdir? Biyografisi

Reynmen olarak tanımış olduğumuz ünlü fenomen Yusuf Aktaş, 6 Aralık 1995 yılında İstanbul’da doğmuş olan bir kişidir.Ailesinin 3 çocuğundan biri olan ismin bir ablası ile bir kardeşi bulunmaktadır.Çocukluğu Bağcılar’da geçmiş olan isim aslen ise Sivaslıdır.Yaşamını halen İstanbul’un Başakşehir ilçesinde devam ettirmektedir.

Reynmen’in boyu 1.78 cm, kilosu 81 ve burcu ise Yay’dır.

Liseye Bahçeşehir’de bulunan Bahçeşehir Endüstri Meslek lisesinde başlamış olan isim bu liseyi bitirmeden Başakşehir Lisesine geçmiş fakat o liseyide bitirmeden liseden ayrılmıştır.Son olarak açıköğretim okumuş ve liseyi böylelikle bitirmiştir.

İlk olarak Scorp ile video paylaşmaya başlamış olan Reynmen çekmiş olduğu videolar ile kısa sürede fenomen olmuştur.Scorp’un ardından Youtube’de videolar paylaşmaya başlayan Yusuf Aktaş videolarının yüksek oranda izlenmesiyle birlikte daha fazla video çekmeye başlamış ve sosyal medya hesaplarıda hareketlenmiştir.

Sosyal Medya fenomenliği dışında çok sayıda tanınmış ünlü ile de arasının çok iyi olduğu ünlü isim Reynmen ayrıca şarkıda söylemektedir.kimdirkim.com Seslendirmiş olduğu ve Youtube’ye yüklediği “Biziz” ile “Voyovoy” isimli parçalar çok fazla dinlenmiş ve halen de popülerliğini kaybetmemiştir.

En son olarak seslendirmiş olduğu “Derdim Olsun” şarkısı ile beraber bir çok insanın övgüsünü alan Reynmen, kısa sürede milyonlarca izlenme elde ederek büyük bir rekora imza atmıştır.Twitter ve Instagram hesabının takipçi sayısı gittikçe artmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın