Yusuf Baymaz Kimdir?

Yusuf Baymaz Kimdir?

2013 tarihinde oynamış olduğu dizi yapımı ile oyunculuğa başlayan ve o tarihten itibaren çeşitli dizi projelerinde bulunmaya başlayan yakışıklı oyuncu Yusuf Baymaz hakkında ayrıntılı biyografiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Yusuf Baymaz Kimdir? Biyografisi

5 Kasım 1989 tarihinde Adana Seyhan’da hayata merhaba diyen Yusuf Baymaz, 1.73 metre boyunda, 69 kilo ve Akrep burcudur.Lise eğitimini memleketi olan Adana’da tamamlamış olan ünlü oyuncu ardından ise Gaziantep’te Üniversite okumuş ve Biomedikal Bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteden sonra İstanbul’a yerleşen yakışıklı isim, burada Satış ve Pazarlama alanlarında faaliyet gösteren firmalarda çalışmış ardından da oyunculuk eğitimi alarak birtakım dizilerde boy göstermeye başlamıştır.

Ekranlara ilk olarak 2013 yılında yayınlanan “Fatih-Harbiye” isimli dizi ile başlamış olan oyuncu bu dizide Emre karakteri ile dizide yer almıştır.kimdirkim.com bu diziden sonra ise 2017 yılında “Kanatsız Kuşlar” dizisinde rol alan oyuncu Suat karakterine hayat vermiştir.

En son olarak ise “Canevim” dizisinde rol alan oyuncu bu dizide Yener karakterini canlandırmıştır.

Yusuf Baymaz Rol Aldığı Diziler

2019 – Canevim (Yener)
2017 – Kanatsız Kuşlar (Suat)
2013 – Fatih-Harbiye (Emre)

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın