Yusuf Sarı kimdir? kaç yaşında nerelidir?

Yusuf Sarı Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Trabzonspor’un ilerleyen zamanlarda çok şey beklediği genç isimlerden biri olan ve Transfer olduğu günden itibaren antremanlardaki başarılı performansı ile dikkat çeken Yusuf Sarı ile ilgili ayrıntılı bilgileri konumuzda inceleyebilirsiniz.

Yusuf Sarı Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

20 Kasım 1998 tarihinde Fransa’da hayata gözlerini açan Yusuf Sarı, futbol yaşamına Fransa’da başlamış ve çeşitli takımların formasını giymiştir.Çizmiş olduğu başarılı grafik Trabzonspor’un ilgisini çekmiş ve 2019 yılı transfer sezonunda Trabzonspor’a transfer olmuştur.

Fransa’da bulunduğu sırada Marsilya takımında forma giymiş olan genç yetenek, Fransa’nın Milli Takıma davet etmesine rağmen o Türkiye A Milli Takımını tercih etmiş ve U-21 takımı ile beraber toplam 8 maça çıkmıştır.

visum china
visum china

En önemli özelliklerinden biri teke tek mücadelelerde adam eksiltmek olan ünlü futbolcu, Trabzonspor ile 4 yıllık bir anlaşma yapmıştır.Aslen nereli olduğu hakkında bilgiye sahip olmadığımız ünlü futbolcu Trabzonspor’un Hoffenheim takımı ile yaptığı hazırlık maçında son golü atmıştır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.