Yusuf Sarı kimdir? kaç yaşında nerelidir?

Yusuf Sarı Kimdir?

Trabzonspor’un ilerleyen zamanlarda çok şey beklediği genç isimlerden biri olan ve Transfer olduğu günden itibaren antremanlardaki başarılı performansı ile dikkat çeken Yusuf Sarı ile ilgili ayrıntılı bilgileri konumuzda inceleyebilirsiniz.

Yusuf Sarı Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

20 Kasım 1998 tarihinde Fransa’da hayata gözlerini açan Yusuf Sarı, futbol yaşamına Fransa’da başlamış ve çeşitli takımların formasını giymiştir.Çizmiş olduğu başarılı grafik Trabzonspor’un ilgisini çekmiş ve 2019 yılı transfer sezonunda Trabzonspor’a transfer olmuştur.

Fransa’da bulunduğu sırada Marsilya takımında forma giymiş olan genç yetenek, Fransa’nın Milli Takıma davet etmesine rağmen o Türkiye A Milli Takımını tercih etmiş ve U-21 takımı ile beraber toplam 8 maça çıkmıştır.

En önemli özelliklerinden biri teke tek mücadelelerde adam eksiltmek olan ünlü futbolcu, Trabzonspor ile 4 yıllık bir anlaşma yapmıştır.Aslen nereli olduğu hakkında bilgiye sahip olmadığımız ünlü futbolcu Trabzonspor’un Hoffenheim takımı ile yaptığı hazırlık maçında son golü atmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.