Gazeteci Zafer Arapkirli kimdir, özgeçmişi, Zafer Arapkirli kaç yaşında, Zafer Arapkirli'nin hayatı, biyografisi, Zafer Arapkirli kaç yaşında?

Zafer Arapkirli Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Gazeteci Zafer Arapkirli kimdir, özgeçmişi, Zafer Arapkirli kaç yaşında, Zafer Arapkirli’nin hayatı, biyografisi, Zafer Arapkirli kaç yaşında? İşte Zafer Arapkirli hakkında detaylar.

Zafer Arapkirli Kimdir?

Zafer Arapkirli 1957 yılında İstanbul, Beşiktaş’ta dünyaya gelmiştir. Darüşşafaka ve Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır.

Zafer Arapkirli’nin Çalışma Hayatı

Zafer Arapkirli 1990 yılında gittiği İngiltere’de BBC Radyosu Türkçe Yayınlar Bölümü’nde 6 yıl çalıştıktan sonra yaklaşık 20 yıl boyunca Londra’dan; Cumhuriyet, Milliyet, Kanal D, Milliyet, Radikal, NTV, NTVMSNBC, CNBC-e, Dünya gibi gazete, TV, radyo ve internet portallarının muhabir ve/veya köşe yazarı olarak görev yaptı.

visum china
visum china

Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra NTV, NTV Radyo, Habertürk TV, ATV, A Haber TV gibi yayın organlarında editör, haber spikeri ve anchorman olarak görev yaptı. Gazeteport ve Yeni Yüzyıl Gazetelerinde köşe yazarı olarak çalıştı. CEM TV’de bir haftalık siyasi program yapıyor. Hafta içi her sabah RS FM’de SEYR-Ü SABAH programını hazırlayıp sunmuştur. Günümüzde KRT TV’de program sunmakta ve köşe yazıları yazmaktadır.

Zafer Arapkirli hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.