Zehra Kelleci kimdir, Zehra Kelleci nereli, Zehra Kelleci'nin hayatı, biyografisi, Zehra Kelleci kaç yaşında?

Zehra Kelleci Kimdir? Zehra Kelleci Kaç Yaşında, Nereli?

Yüz Yıllık Mucize adlı dizide Seray karakterini oynayan Zehra Kelleci kimdir, Zehra Kelleci nereli, Zehra Kelleci’nin hayatı, biyografisi, Zehra Kelleci kaç yaşında? İşte Zehra Kelleci hakkında detaylar.

Zehra Kelleci Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Zehra Kelleci 2000 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Özel İzmir Amerikan Koleji’nde okuduktan sonra İstanbul Koç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Zehra Kelleci kimdir, Zehra Kelleci nereli, Zehra Kelleci'nin hayatı, biyografisi, Zehra Kelleci kaç yaşında? İşte Zehra Kelleci hakkında detaylar.

visum china
visum china

Haldun Dormen Sahne Tozu Tiyatrosu, Bahçe Galata Saim Güveloğlu Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ayrıca Yasemin Tüzün ve Çetin Sarıkartal gibi isimlerden oyunculuk eğitimi almıştır.

Oyunculuk dışında Doğuş Çay, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri gibi kurumlarda stajyer olarak çalışmıştır. İlk oyunculuk deneyimini Yüz Yıllık Mucize adlı dizide Seray karakteri ile yaşamıştır.

Zehra Kelleci hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir