Zehra Küçük Kimdir? Kaç Yaşında, Boy, Kilo Biyografisi

Zehra Küçük Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Çeşitli kanallarda sunduğu program ve güzelliği ile sunucular arasında en sık biyografisi merak edilen ünlülerden biri olmayı başarmış ünlü sunucu Zehra Küçük kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu nedir? yanıtlarını ve daha fazlasını sizler için paylaşıyoruz.

Zehra Küçük Kimdir? Biyografisi

1986 tarihinde İzmir’de doğan Zehra Küçük, ilkokula memleketi olan İzmir’de başlamış ve lise eğitimini bitirmesinin ardından İstanbul’a taşınarak hem burada Üniversite okumuş hem de meslek hayatının ilk adımlarını burada atmıştır.

Zehra Küçük’ün boyu 1.74 cm, kilosu 59 ve gözleri ise kahverengidir.

visum china
visum china

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirmiş olan güzel sunucu, Üniversiteden sonra hemen çalışmaya başlamış ve SkyTürk kanalında ilk meslek yaşamına başlamıştır.İlk kanalında yaşamış olduğu Sunuculuk başarısı ile sevilen isim akabinde ise 360 Tv kanalına geçmiş ve yaklaşık 6 yıl boyunca bu kanalda hem “Günaydın Türkiyem” hem de “Ana Haber Bülteni” sunmuştur.

2017 tarihinde 24 Tv kanalında çalışma hayatını sürdürmüş olan Zehra Küçük, burada da önce Gece Haberleri arkasından ise Ana Haber Bültenini sunmuştur.www.kimdirkim.com 2018 tarihinin Haziran ayında ise Ntv kanalına geçen ünlü sunucu o tarihten itibaren halen Ntv kanalında çalışmaktadır.

2018 tarihi güzel sunucu için anlamlı bir yıl olmuştur.Önce Ntv’de çalışmaya başlayan isim, sonrasında ise uzun zamandır hayatında olan ve aynı mesleği yapan Osman Küçükdalak ile nişanlanmıştır.Instagram’dan paylaşmış olduğu resimde çok mutlu olduğu her halinden belli olan çifte bizde mutluluklar diliyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.