Yönetmen Zeki Demirkubuz kimdir, Zeki Demirkubuz'un hayatı, biyografisi, Zeki Demirkubuz kaç yaşında, Zeki Demirkubuz nereli?

Zeki Demirkubuz Kimdir? Zeki Demirkubuz Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Yönetmen Zeki Demirkubuz kimdir, Zeki Demirkubuz’un hayatı, biyografisi, Zeki Demirkubuz kaç yaşında, Zeki Demirkubuz nereli? İşte Zeki Demirkubuz hakkında detaylar.

Zeki Demirkubuz Kimdir?

Zeki Demirkubuz 25 Temmuz 1964 tarihinde Isparta’da dünyaya gelmiştir. Türk film yönetmeni, senarist, yapımcı ve oyuncu.

İlk uzun filmi C Blok’u (1994) çekene kadar çeşitli yönetmenlere asistanlık yaptı. Uluslararası eleştirmenler ve izleyiciler, Demirkubuz’u Venedik Film Festvali’nde gösterilen ikinci filmi Masumiyet’le tanıdılar. Üçüncü filmi olan Üçüncü Sayfa, Türkiye’deki film festivallerinin yanı sıra Locarno ve Rotterdam Film Festivalleri de dahil olmak üzere Avrupa’da yapılan çok sayıda film festivalinde gösterildi.

visum china
visum china

Yazgı (2001) ve İtiraf (2001), 2002 yılında Cannes Film Festivalinin “Un Certain Regard” bölümünde gösterildi. Başrolünü de üstlendiği Bekleme Odası’nın (2003) ardından Masumiyet’in başlangıç öyküsünü anlatan Kader’i (2006), sonrasında Kıskanmak (2009), Yeraltı (2012), Bulantı (2015) ve Kor (2016) filmlerini yaptı.

Zeki Demirkubuz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.