Zeynep Bakşi Karatağ Kimdir?

Zeynep Bakşi Karatağ Kimdir?

Türkiye’de efsane diziler arasına giren “Çukur” isimli dizide seslendirdiği şarkı ile hayatı merak edilen kişilerden biri olmuş Zeynep Bakşi Karatağ kimdir? yanıtı ve bütün biyografisi sizlerle.

Zeynep Bakşi Karatağ Kimdir? Kaç Yaşında Aslen Nereli?

1974 tarihinde İstanbul’da doğan Zeynep Bakşi Karatağ, Aslen Tuncelili olan bir isimdir.Ailesinin 3. çocuğu olan isim uzun yıllardır hayatını Almanya’da devam ettirmektedir.İlkokul ve Lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlamış ve ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezine kayıt olarak bir süre müzik eğitimi almıştır.

Liseden sonra Üniversiteyi kazanan isim, tercihini eşi ile beraber Almanya’ya gitmekten yana kullanmış ve bu nedenle eğitimini bırakarak eşi ile Almanya’ya yerleşmiştir.Evli olan ismin eşinin ismi Murat Karatağ’dır.Çiftin 2 tane çocukları vardır.

1999 yılından beri Almanya’da yaşamayı sürdüren başarılı şarkıcı, ilk olarak Sosyal medya üzerinden şarkılar yapmaya başlamış ardından da Youtube’ye şarkılarını eklemeye başlamıştır.Kısa sürede eklemiş olduğu Youtube şarkıları sosyal medya kullanıcıları tarafından Facebook, Twitter ve Instagram gibi hesaplarda paylaşılınca dinleyici kitleside artmıştır.

Müzikle ilgilenmesi ve bazı şarkıcıların albümlerinde de bulunmasının ardından 2016 tarihinde “Kalan Müzik” etiketiyle ilk albümünü çıkartan isim, Mozaik ismini verdiği bu albümle müzik dünyasına güzel bir giriş gerçekleştirmiştir.Kimdirkim.com Bu albümün ardından 2018’de ikinci albümünü çıkartan şarkıcı bu albümüne de “Usulca” ismini vermiştir.

Ünlü isim son olarak “Çukur” dizisinde söylemiş olduğu “Adaletin Bu mu Dünya” parçası ile Milyonlarca kişi tarafından beğenilmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın