Zeynep Elçin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Zeynep Elçin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2015 senesinden itibaren hem reklamlarda hemde dizilerde roller almaya başlamış ve bir sezon içerisinde bir çok dizide oynamayı başarmış güzelliğinle beraber göz dolduran oyunculardan Zeynep Elçin kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncunun özgeçmişi ile ilgili ayrıntılar.

Zeynep Elçin Kimdir? Hayatı

Zeynep Elçin, 16 Şubat 1990 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelmiştir.1.68 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur.18 yaşına kadar Gaziantep’te yaşayan oyuncu ardından ise zorlana evlendirilmek üzereyken evden kaçmış ve İstanbul’a gitmiştir.

İstanbul’a gittikten sonra her oyuncu gibi bazı oyuncululuk dersleri almıştır.Zafer Tunaya Kultur Merkezi’ne yazılmış ve oyunculuk ile ilgili ilk eğitimini burada tamamlamıştır.İkinci oyunculuk eğitimini ise İzmir Başkent Akademi’ye yazılarak gerçekleştirmiştir.Bir çok dizinin çekimleri İstanbul’da yapıldığı için mesleğini burada yapmaya karar veren oyuncu, burada yaşamayı sürdürmektedir.

Oyuncunun ilk rol almış olduğu dizi 2015 yılında oynamış olduğu Şeref Meselesi adındaki dizidir.Bu dizide gayet önemli ünlülerle beraber oynamış ünlü isim ardından ise Atv ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol almıştır.Sonrasında ise 2016 tarihinle beraber iki tane dizide birden oynayan oyuncu önce Göç Zamanı dizisinde rol almış ama dizi bir süre sonra final yapıp bitmiştir.

2015 senesinde reklam filminde rol almış oyuncu Media Markt reklamında oynamıştır.

Güzel oyuncu burcunun özellikleri nedeniyle çalışkan biri olduğunu ve iyi bir oyuncu olmak için çok çalıştığını vurgulamıştır.

Zeynep Elçin Oynadığı Diziler

2015 – Şeref Meselesi
2015 – Kaderimin Yazıldığı Gün
2015 – Aşk ve Günah
2016 – Göç Zamanı
2016 – Rüzgarın Kalbi
2017 – Kirlangic Fırtınası
2017 – Savasci
2019 – Kimse Bilmez

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın