Zeynep Elçin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Zeynep Elçin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2015 senesinden itibaren hem reklamlarda hemde dizilerde roller almaya başlamış ve bir sezon içerisinde bir çok dizide oynamayı başarmış güzelliğinle beraber göz dolduran oyunculardan Zeynep Elçin kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncunun özgeçmişi ile ilgili ayrıntılar.

Zeynep Elçin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Zeynep Elçin şu anda 28 yaşında olan bir oyuncudur.Güzelliğini nereden aldığı çok belli olan oyuncu İzmirlidir.İzmir’de hayata merhaba demiş olan oyuncu baya bir süre İzmir’de bulunmasından sonra ise İstanbul’a geçmiştir.1990’lı olan oyuncununBoyu 1.68 ve kilosu ise 52-53 civarındadır.

Her oyuncu gibi bazı oyunculuk dersleri almış olan güzel oyuncu ilk oyunculuk eğitimini İzmir Başkent Akademi’ye yazılarak almıştır.Ardından ise İstanbul’a gitmiş olan oyuncu burada Zafer Tunaya Kultur Merkezi’ne yazılmış ve oyunculuk ile ilgili eğitimlerini burada sürdürmüştür.Bir çok dizinin çekimleri İstanbul’da yapıldığı için mesleğini burada yapmaya karar vermiş burada yaşamayı sürdürmektedir.

Oyuncunun ilk rol almış olduğu dizi 2015 yılında oynamış olduğu Şeref Meselesi adındaki dizidir.Bu dizide gayet önemli ünlülerle beraber oynamış ünlü isim ardından ise Atv ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol almıştır.Sonrasında ise 2016 tarihinle beraber iki tane dizide birden oynayan oyuncu önce Göç Zamanı dizisinde rol almış ama dizi bir süre sonra final yapıp bitmiştir.

2015 senesinde reklam filminde rol almış oyuncu Media Markt reklamında oynamıştır.

zeynep-elcin-biyografisi

Zeynep Elçin Oynadığı Diziler

2015 – Şeref Meselesi
2015 – Kaderimin Yazıldığı Gün
2015 – Aşk ve Günah
2016 – Göç Zamanı
2016 – Rüzgarın Kalbi

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın