Zeynep Koltuk Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Zeynep Koltuk Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Adanalı isimli dizideki göstermiş olduğu oyunculuk performansı ve güzelliğinle dikkatleri üzerine çekmiş ve ardından ise çok sayıda kişi tarafından İnternette ismi aratılarak biyografisi sorgulanmış güzel isimlerden biri olan Zeynep Koltuk kimdir kaç yaşında boyu kaç? sıkça aranılan bu soruların size en doğru yanıtlarını bu yazımızda vereceğiz.

Zeynep Koltuk Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Oyuncu Zeynep Koltuk İstanbullu olan ama Eğitim hayatının büyük bölümünü Ankara’da geçirmiş bir isimdir.Babası Pilot olan oyuncu 2 tane Üniversite bitirmiştir.İlk olarak Bilkent Üniversitesi’nin Uluslarası İlişkiler bölümünü bitirmiş ardından ise yine aynı Üniversitenin Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.Doğum senesi 1981 ve boyu 1.72’dir.

Oyunculuğa 2007 senesinde rol almış olduğu Kod Adı Kaos isimli dizi ile başlamış olan isim bu dizinin ardından ise Adanalı dizisinde rol almaya başlamıştır.Bu dizide yükseliş gerçekleştirmiş olan isim ardından aynı sene içerisinde Bizim Evin Halleri adındaki dizide oynamaya başlamıştır.Oyunculuk eğitimi dışında spikerlik, diksiyon ve aynı zamanda sunuculuk eğitimi almış olan güzel isim bir dönem Trt televizyonunda sunuculuk yapmıştır.

Adanalı dizisinden sonra 2010 tarihinden itibaren Behzat Ç. Ankara Polisiyesi dizisinde rol almaya başlamış olan oyuncu 3 sezon bu dizide yer almıştır.

Oyunculukta kendisine en büyük desteği verenin annesi olduğunuda söyleyen oyuncu hedefinin her zaman bu meslekte iyi bir oyuncu olarak kalabilmek olduğunu söylemiştir.

Zeynep Koltuk Oynadığı Diziler Nelerdir?

2007 – Kod Adi Kaos
2008 – Adanali
2008 – Bizim Evin Halleri (Neva)
2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2014 – Ezra (Rukiye)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.