Zeynep Mayruk kimdir, Zeynep Mayruk kaç yaşında, Zeynep Mayruk nereli, Zeynep Mayruk evli mi, Zeynep Mayruk ne iş yapıyor?

Zeynep Mayruk

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Zeynep Mayruk Kimdir? Zeynep Mayruk Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile evlenen Zeynep Mayruk hakkında detaylar aranmaktadır. Peki Zeynep Mayruk kimdir, Zeynep Mayruk kaç yaşında, Zeynep Mayruk nereli, Zeynep Mayruk evli mi, Zeynep Mayruk ne iş yapıyor? İşte Zeynep Mayruk hakkında detaylar.

Zeynep Mayruk Kimdir?

Zeynep Mayruk 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk moda dersini Saint Charles Lisesi’nde, Chicago’ da aldı. 2006 yılında Saint Charles Lisesi’nden mezun olduktan sonra Türkiye’ye geri döndü ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde eğitim hayatına devam etti. 2012 yılında bu bölümden mezun oldu. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra akademik hayatına Londra Central Saint Martins’de devam etti ve burada 6 farklı sertifika programını bitirdi. 2013 yılında kendi adı altında Zeynep Mayruk markasını oluşturdu.

Zeynep Mayruk Evli mi?

Zeynep Mayruk 27 Haziran 2024 tarihide 5 yıldır birlikte olduğu oyuncu Tolga Sarıtaş ile evlendi.

visum china
visum china

Zeynep Mayruk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.