Zeynep Özdemir Kimdir Biyografisi

Zeynep Özdemir Kimdir Biyografisi

Spor programlarını son yıllarda çoğunlukla ekranlara yakışan, güzel kadınlar sunmaya başladı.Tabi bu durum en çok sporseverlerin hoşuna gidiyor.İşte onlardan biri olan güzel spor sunucusu Zeynep Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtını yazımızda öğrenebileceksiniz.

Zeynep Özdemir Kimdir? Biyografisi

25 Ekim 1985 doğumlu olan Zeynep Özdemir, doğma büyüme İstanbullu bir sunucudur.Liseden mezun olmasının ardından Balıkesir Üniversitesi’ne yazılmış ve burada Muhasebe bölümü bitirmiştir.Bu bölümden mezun olmuş olsa da Muhasebecilik mesleğini yapmamış ve spikerlik ile sunuculuk eğitimleri almaya karar vermiştir.

Eğitimini çok sayıda sunucununda eğitim aldığı yerlerden biri olan Kuş Dili Eğitim Merkezini tercih ederek gerçekleştiren isim, almış olduğu eğitimin ardından bir çok seminere katılmıştır.Meslek hayatına İstanbul Tv kanalı ile başlamış olan ünlü sunucu, burada spikerlik, muhabirlik ve editörlük yapmıştır.

İstanbul Tv’nin ardından Fox Tv’de çalışmaya başlayan Zeynep Özdemir burada da editör ve muhabir olarak yer almıştır.Kimdirkim.com Güzel isim ilk kez sunuculuk yapmaya ise Fox Tv ekranlarındaki “Süper Kulüp” adındaki program ile başlamıştır.Bu programı sunmasının ardından spora olan ilgisiyle birlikte Fox Tv’nin spor bölümünde çalışmaya başlamış ve akabinde ise Tivibu kanalına geçmiştir.

Tivibu’nun ardından Trt Spor kanalına geçen isim burada çeşitli programları sunmuştur.Bu programlar sırasıyla; “Hava Atışı“, “Spor Sabahı” ve “Spor Bahane” programlarıdır.İzleyiciye vermiş olduğu enerji ve bir çok kadını kıskandıracak güzelliği ile ünlü sunucu, ilerleyen zamanlarda adını daha fazla duyuracağa benziyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın