Zeynep Özdemir Kimdir Yaşı Biyografisi

Zeynep Özdemir Kimdir Biyografisi

Bein Sports spikerlerinden Zeynep Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli, Zeynep Özdemir boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zeynep Özdemir Kimdir?

Zeynep Özdemir kaç yaşında? Zeynep Özdemir 25 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğirimini Balıkesir Üniversitesi Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. Bu bölümden mezun olmuş olsa da muhasebecilik mesleğini yapmamış ve spikerlik ile sunuculuk eğitimleri almaya karar vermiştir.

Mesleğine sunucu ve spiker olarak devam etmeyi tercih eden Zeynep Özdemir Kuş Dili Eğitim Merkezi’nden eğitim aldı. Meslek hayatına İstanbul TV kanalında başlamış olan ünlü sunucu, burada spikerlik, muhabirlik ve editörlük yapmıştır.

Zeynep Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli, Zeynep Özdemir boyu, kilosu kaç

İstanbul Tv’nin ardından Fox Tv’de çalışmaya başlayan Zeynep Özdemir burada da editör ve muhabir olarak yer almıştır.Kimdirkim.com Güzel isim ilk kez sunuculuk yapmaya ise Fox Tv ekranlarındaki “Süper Kulüp” adındaki program ile başlamıştır. Bu programı sunmasının ardından spora olan ilgisiyle birlikte Fox TV’nin spor bölümünde çalışmaya başlamış ve akabinde ise Tivibu kanalına geçmiştir.

Tivibu’nun ardından Trt Spor kanalına geçen isim burada çeşitli programları sunmuştur. Bu programlar sırasıyla; “Hava Atışı“, “Spor Sabahı” ve “Spor Bahane” programlarıdır. Son olarak Zeynep Özdemir beIN Sports ekranlarında spiker olarak görev almaya başlamıştır.

Zeynep Özdemir Hangi Burç?

Zeynep Özdemir’in burcu Akrep’tir.

Zeynep Özdemir Boyu Kaç?

Zeynep Özdemir’in boyu 1.70’tir.

Zeynep Özdemir Kaç Kilo?

Zeynep Özdemir 55 kilodur.

Zeynep Özdemir Instagram Hesabı

Zeynep Özdemir’in Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 52 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/zeyneppozdemir

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.