Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuğa girişini gerçekleştirmiş olduğu tarih 2009 olan bu sene içerisinde ilk defa bir dizi rolü almış ve ardındanda dizilerini sürdürmüş oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat kimdir kaç yaşında boyu kaç? hemen konumuzla beraber sizlerin merak ettiği biyografimize geçelim.

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Zeynep Tuğçe Bayat 08.02.1990 tarihli doğuma sahip olan Mersinli olan bir oyuncudur.İlkokula Mersin’de başlamış liseyi tamamlayana kadar Mersin’de yaşamını sürdürmeye devam etmiştir.Başarılı bir öğrenci olan oyuncu lisenin son sınıfında okuduğu sıralarda 2 bölümde olsa dizide oyunculuk yapmıştır.2 Bölümün ardından dizinin yapımcıları dizide kalmasını istemiş olsada ailesi buna izin vermemiş bu nedenle dizide sadece 2 bölüm oynamıştır.Lise’den sonra Hukuk Fakültesine giriş yapmış ve buradan mezun olmuştur.Boyu 1,67’dir.

Hukuk Fakültesi bittikten sonra yaklaşık 3-4 ay süresince Avukatlıkla ilgili staj yapmış ve staj yaptığı sırada bir karar alarak Avukatlık mesleğinin ona uygun olmadığını belirtmiş Konservatuara giriş yapmıştır.1 sene kadar İspanya’ya giderek burada tiyatro ile ilgili eğitimler almıştır.

Diziler ile beraber reklamlarda da oynamış olan oyuncunun özellikle en fazla dikkat çekmiş olduğu reklam Türkcell reklamı olmuştur.

Farklı dizilerde bu zamana kadar oynamasına rağmen Çilek Kokusu ile beraber daha fazla insanın tanımış olduğu bir insan oldu.Bir yandan çekimler yapılırken diğer yandanda şarkı sözleri yazmış ve şarkılar seslendirmiştir.

Oyuncuların çok yönlü olmasının önemli olduğunu belirten oyuncu bir oyuncu şarkıda söyleyebilmeli, oynamalıda, dansda etmeli diye düşünüyor.Her zaman en iyi bir şekilde oyunculuk ve şarkı söylemek en büyük hedefi.

zeynep-tugce-bayat-biyografisi

Zeynep Tuğçe Bayat Oynadığı Diziler

2009 – Arka Sıradakiler
2010 – Gönülçelen
2011 – Yıldız Masalı
2014 – Ah Neriman
2015 – Çilek Kokusu
2016 – Seviyor Sevmiyor
2017 – Şansımı Seveyim (Film)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın