Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir? Hayatı

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Uzun zamandır dizi oyunculuğu yapan ve artık sinemalarda da görmeye başladığımız yetenekli ve izleyicilerin sevdiği oyunculardan biri olan Zeynep Tuğçe Bayat kimdir? kaç yaşındadır? boyu kaç? bütün cevaplarını ve çok sayıda detayı konumuzda bulabilirsiniz.

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir? Biyografisi

8 Şubat 1990 yılında Mersin ilimizde hayata merhaba diyen Zeynep Tuğçe Bayat, doğma büyüme Mersinli bir isimdir.Derslerinin çok iyi olmasından ötürü ailesinin oyunculuğu hobi olarak yapmasını istese de o istediği meslek olan oyunculuktan hiç vazgecmemiş ve lise yaşlarından itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Zeynep Tuğçe Bayat’ın boyu 1.67 cm, kilosu 55 ve burcu ise Kova’dır.

visum china
visum china

Liseden sonra çalışkanlığı ile birlikte Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olan isim, buradan mezun olduktan sonra bir süre Avukatlık yapmış ardından ise esas istemiş olduğu meslek olan oyunculuk için Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü yazılmış ve burada eğitim görmüştür.Eğitiminin 2. senesinde İspanya’ya gitmiş ve eğitimine bir süre İspanya’da devam etmiştir.

Oyunculuk yaşamına 2009 tarihinde oynadığı “Arka Sıradakiler” dizisi ile başlamış olan isim ardından ise Türkcell ve İş Bankası reklamında rol almıştır.2010 yılında “Gönülçelen” dizisinin 2. sezonunda oynamış olan isim akabinde ise “Yıldız Masalı” isimli dizide yer almıştır.

2014 yılında “Ah Neriman” ile oyunculuğa devam eden isim, 2015 yılında ise “Çilek Kokusu” dizisinde oynamıştır.2016 yılında “Seviyor Sevmiyor” dizisinde izlediğimiz oyuncu, 2019 yılında ise “Artvinli” dizisinin kadrosuna dahil olmuştur.

Özel hayatında sağlıklı beslenmeye dikkat eden oyuncu, ailesinden çok şey öğrendiğini ve halen de öğrenmeye devam ettiğini belirtiyor.Kimdirkim.com Özellikle katkısız ürünleri tüketmeyi seven ismin oyunculukla ilgili hedefi ise her zaman eskisinden daha iyi olmak.

Zeynep Tuğçe Bayat Rol Aldığı Diziler

2019 – Artvinli
2017 – Şansımı Seveyim (Sinema)
2016 – Sevıyor Sevmiyor
2015 – Cilek Kokusu
2014 – Ah Nerıman
2011 – Yıldız Masalı
2010 – Gonülçelen
2009 – Arka Sıradakıler

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.