Züleyha Ortak kimdir, nereli, Züleyha Ortak hayatı, biyografisi, Züleyha Ortak kaç yaşında?Züleyha Ortak kimdir, nereli, Züleyha Ortak hayatı, biyografisi, Züleyha Ortak kaç yaşında?

Züleyha Ortak Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Kanal D’nin sevilen müzik programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konuklarından biri Züleyha Ortak ve hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Züleyha Ortak kimdir, nereli, Züleyha Ortak hayatı, biyografisi, Züleyha Ortak kaç yaşında? İşte Züleyha Ortak hakkında detaylar.

Züleyha Ortak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Züleyha Ortak, 1987 yılındsa İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şarkıcı, TV sunucusudur. Züleyha Ortak 2015-2016 yılları arasında TRT 1’de İyi Fikir programını sunmuştur. 2019 yılından itibaren TRT Müzik’te ‘ Züleyha ile Sınırsız Ezgiler programını hazırlayıp sunmaktadır.

Kariyerine bir halk müziği solisti olarak başlamış olsa da bundan çok önce Marmara Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünde okumuştur. Bu esnada, bir yandan hem yarı zamanlı konservatuarda müzik eğitimi almış hem de ilk ustası Zülfü Livaneli’nin yanında asistanlık yapmaya başlamıştır.

Züleyha Ortak  hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir