Züleyha Ortak kimdir, nereli, Züleyha Ortak hayatı, biyografisi, Züleyha Ortak kaç yaşında?Züleyha Ortak kimdir, nereli, Züleyha Ortak hayatı, biyografisi, Züleyha Ortak kaç yaşında?

Züleyha Ortak Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Kanal D’nin sevilen müzik programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konuklarından biri Züleyha Ortak ve hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Züleyha Ortak kimdir, nereli, Züleyha Ortak hayatı, biyografisi, Züleyha Ortak kaç yaşında? İşte Züleyha Ortak hakkında detaylar.

Züleyha Ortak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Züleyha Ortak, 1987 yılındsa İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şarkıcı, TV sunucusudur. Züleyha Ortak 2015-2016 yılları arasında TRT 1’de İyi Fikir programını sunmuştur. 2019 yılından itibaren TRT Müzik’te ‘ Züleyha ile Sınırsız Ezgiler programını hazırlayıp sunmaktadır.

Kariyerine bir halk müziği solisti olarak başlamış olsa da bundan çok önce Marmara Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünde okumuştur. Bu esnada, bir yandan hem yarı zamanlı konservatuarda müzik eğitimi almış hem de ilk ustası Zülfü Livaneli’nin yanında asistanlık yapmaya başlamıştır.

Züleyha Ortak  hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir