Arda Pazır kimdir, Arda Pazır nereli, Arda Pazır'ın hayatı, biyografisi, Arda Pazır kaç yaşında?

Arda Pazır Kimdir? Arda Pazır Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Youtube’da seyahat videoları paylaşan gezgin Arda Pazır kimdir, Arda Pazır nereli, Arda Pazır’ın hayatı, biyografisi, Arda Pazır kaç yaşında? İşte Arda Pazır hakkında detaylar.

Arda Pazır Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Arda Pazır aslen İzmirli’dir. Arda Pazır 2015 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Arda Pazır Youtube’da içerik üretmeye başlamadan önce birçok şirkette farklı pozisyonlarda görev almıştır. 2018 yılında Youtube’da içerik üretmeye başlamıştır.

Arda Pazır endüstri mühendisi olarak çalıştığı işinden istifa edip 2 hafta içinde yola çıkmayı planlarken, başına gelenler sebebiyle turuna 5 ay sonra başlayabildi. 4 yıl çalıştığı kurumsal hayatı bırakıp, kendi yolunu çizmek için Tayland’a tek yön uçak bileti almıştır.

Bu süreçte Vietnam, Tayland, Kamboçya, Malezya, Filipinler, Endonezya gibi birçok Uzak Doğu ülkesini gezip, Youtube kanalı üzerinden paylaşmıştır.

Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/ardapazir

youtube.com/@ArdaPazr

Arda Pazır hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir