Deniz Türüç Kimdir?

Deniz Türüç Kimdir?

Fenerbahçe’ye transferi ile birlikte biyografisi günden güne daha fazla aranılan futbolculardan biri olan Deniz Türüç ile ilgili ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

Deniz Türüç Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

29 Ocak 1993 yılında Hollanda’da hayata gözlerini açan Deniz Türüç, aslen ise İzmir Bucalı olan bir futbolcudur.2 tane erkek kardeşi ve 1 tane de ablası vardır.Futbol yaşamına Hollanda’da başlamış olan isim, öncelikle Enschedese Boys takımında oynamış ve ardından sırasıyla Fc Twente ve Bv De Graafschap takımlarının altyapılarında yer almıştır.

Altyapıların ardından profesyonel olarak futbol kariyerine başlamış olan ünlü futbolcu, ilk olarak Go Ahead Eagles takımında futbol oynamış ve 3 yıl boyunca toplam 82 karşılaşmada forma giymiştir.2015 tarihinde Hollanda’dan Türkiye’ye dönmüş olan isim Kayserispor ile anlaşmıştır.

Kayserispor takımında sergilediği futbol ile Süper Lig’in enleri arasına girmeyi başarmış olan isim 2019 yılının transfer sezonu ile birlikte Fenerbahçe takımına transfer olmuştur.Kayserispor’da attığı önemli gollerle takımını çoğu zaman galibiyete ulaştırmış ünlü futbolcu Fenerbahçe’de de aynı başarıyı göstermeyi hedeflemektedir.

Evli olan ünlü futbolcu Hollanda’da Rüya Baksi ile evlenmiştir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın