Nevra Öner Kimdir?

Nevra Öner Kimdir?

Tgrt Haber ekranlarının güzel sunucuları arasında bulunan ve sunmuş olduğu Haber programlarındaki başarısıyla çoğu izleyicinin merak etmiş olduğu bir isim olan Nevra Öner kimdir? bu soruya ait cevapları siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

Nevra Öner Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Sunucu Nevra Öner 23.10.1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.Aslende İstanbullu olan isim çocuk yaşlardan itibaren gazeteciliği kafasına koyup bu şekilde ilerlemeye karar verdi.İlkokul ile beraber duvarlara asılan gazetenin matbaalarda basılmasını sağlayarak o yaşlardan itibaren büyük bir işe imza attı.Lise eğitimiyle beraber para kazanmayada başlamış olan isim çıkarmış olduğu dergi ile beraber reklam parası almaya başladı ve küçükte olsa o yaşlarda para kazandı.

Lise yıllarından itibaren çalışmaya başlamış olan isim ilk olarak iki sene süresince dershanede çalışmaya başlamış ardından ise Atatürk Havalimanı İşletmesinin Halkla ilişkiler bölümüne geçerek çalışma haytaını burada sürdürmüştür.Liseyi bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesine yazılmış ve burada Radyo Televizyon Yapımcılığı bölümünde 2 sene boyunca eğitim görmüştür.

Almış olduğu 2 yıllık lisans eğitiminin ona yetmeyeceğini düşünen güzel sunucu lisans eğitimlerini sürdürdü ve İstanbul Ticaret Üniversitesini kazanarak burada burslu olarak tekrar okula başladı.Bu okulda bulunmuş olduğu 4 sene süresince okulun kanalında ve dergisinde 4 sene süresince çeşitli görevlerde bulundu.

Üniversite’den almış olduğu eğitimlerine spikerlik ve sunuculuk sertifikasınıda eklemiş olan Nevra Öner, Başkent İletişim Bilimleri Akademisine yazılarak burada iyi bir programla beraber sunuculuk ve spikerlik sertifikasıda almayı başarmıştır.Almış olduğu sertifikanın ardından ilk olarak Bjk Tv’de çalışmaya başlamış olan isim burada Haber Bültenini sunmaya başlamıştır.1 sene boyunca Bjk Tv’nin Haber Bülteninini sunmuş ardından da yine Bjk Tv ekranlarında çeşitli programlarda yer almıştır.

Bjk Tv ekranlarında yeterince tecrübe kazanmasının ardından başka bir kanalda çalışma hayatını sürdürmüş olan isim Tv Em ekranlarına geçiş yapmıştır.Burada Spor Haberlerini sunmaya başlamış olan isim ardından ise KanalTürk ekranlarından gelen teklifi değerlendirerek KanalTürk televizyonuna geçmiştir.En son KanalTürk ekranlarından Tgrt Haber kanalına geçiş yapmış isim bir süredir bu kanalda sunuculuk yapmaktadır.

Nevra Öner Evli mi? evet evli olan sunucunun eşi diş hekimidir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın