Nevra Öner kimdir
Nevra Öner

Nevra Öner Kimdir?

Tgrt Haber ekranlarının güzel sunucuları arasında bulunan ve sunmuş olduğu haber programlarındaki başarısıyla çoğu izleyicinin merak etmiş olduğu bir isim olan Nevra Öner kimdir? bB soruya ait cevapları siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

Nevra Öner Kimdir, Kaç Yaşında? Biyografisi

Nevra Öner Nereli?

Sunucu Nevra Öner 23.10.1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Makedonya Türkü, 3 çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu. Aslen İstanbullu olan isim, çocuk yaşlardan itibaren gazeteciliği kafasına koyup bu şekilde ilerlemeye karar verdi.

İlkokul ile beraber duvarlara asılan gazetenin matbaalarda basılmasını sağlayarak o yaşlardan itibaren büyük bir işe imza attı. Lise eğitimiyle beraber para kazanmayada başlamış olan isim çıkarmış olduğu dergi ile beraber reklam parası almaya başladı ve küçükte olsa o yaşlarda para kazandı.

Lise yıllarından itibaren çalışmaya başlamış olan Nevra Öner ilk olarak iki sene süresince dershanede çalışmaya başlamış. Ardından ise Atatürk Havalimanı İşletmesi’nin Halkla İlişkiler bölümüne geçerek çalışma hayatını burada sürdürmüştür. Liseyi bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi’ne yazılmış ve burada Radyo Televizyon Yapımcılığı bölümünde 2 sene boyunca eğitim görmüştür.

Almış olduğu 2 yıllık lisans eğitiminin ona yetmeyeceğini düşünen güzel sunucu lisans eğitimlerini sürdürdü ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’ni kazanarak burada burslu olarak tekrar üniversite eğitimine başladı. Bu okulda bulunmuş olduğu 4 sene süresince okulun kanalında ve dergisinde 4 sene çeşitli görevlerde bulundu.

Üniversite’den almış olduğu eğitimlerine spikerlik ve sunuculuk sertifikasınıda eklemiş olan Nevra Öner, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’ne yazılarak burada iyi bir programla beraber sunuculuk ve spikerlik sertifikasıda almayı başarmıştır.

Sunucu Nevra Öner
Nevra Öner

Almış olduğu sertifikanın ardından ilk olarak BJK Tv’de çalışmaya başlamış olan isim burada haber bültenini sunmaya başlamıştır. 1 sene boyunca BJK Tv’nin haber bülteninini sunmuş ardından da yine BJK Tv ekranlarında çeşitli programlarda yer almıştır.

BJK Tv ekranlarında yeterince tecrübe kazanmasının ardından başka bir kanalda çalışma hayatını sürdürmüş olan Nevra Öner, Tv Em ekranlarına geçiş yapmıştır. Burada spor haberlerini sunmaya başlamış ardından ise KanalTürk ekranlarından gelen teklifi değerlendirerek KanalTürk televizyonuna geçmiştir.

KanalTürk ekranlarından Tgrt Haber kanalına geçiş yapmıştı.

Haber Global ekranında Türkiye’de Sabah programını sundu. Şimdi ise hafta içi hergün saat 09.00 – 12.00 arasında yayınlanan “Yeni Gün” programı ile izleyiciyle buluşuyor.

Nevra Öner Evli mi?
Nevra Öner Evli mi?

Nevra Öner Evli mi?

Nevra Öner evlidir. Güzel sunucunun eşi diş hekimidir.

Nevra Öner, “Türkiye’de kız çocuğu olmak” isimli bir araştırma yürütüyor. Kadın STK’ları gönüllüsü. Kanser tedavisi gören çocukların tedavi masrafları için destek toplayan Neşeli Oda isimli bir oluşumun içinde yer alıyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir Yorum

  1. Baş ağrısı yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.